כמה עולה צלם לאירוע קטן

  • by

כמה עולה צלם לאירוע קטן היא השאלה המרכזית שמעסיקה כל מי שחוגג אירוע קטן. כל סוג של אירוע נחשב לרגע מיוחד, שראוי להנציח לתמיד ולתעד ולהעביר גם לדורות הבאים. צלמי אירועים קטנים עובדים במפגשים משפחתיים ובמסיבות יום הולדת וברית כדי להציע לאנשים תיעוד של האירוע עם תמונות בלתי נשכחות לקבל תמונה קטנה לזיכרון הרגעים המיוחדים.

מבין האירועים הקטנים מככב לו אירוע ברית מילה, זהו אירוע שלרוב נחגג בצורה מצומצמת ובקרב חיק המשפחה הקורבה. מכאן כי הבחירה של צלם לברית בפתח תקווה צריכה לכלול בתוכה גם את ההיבט של מחיר הצילום.

עלויות צילום אירועים קטנים נבדלות על פי סוג האירוע וכמה גורמים.

למשל, צילום אירועי ברית מילה ופגישות משפחתיות בדרך כלל נכנסות לקטגוריה של אירועים קטנים. מכאן שמחירם נע בין 400 ל -650 שקלים עבור צילום האירוע. זכרו שאירועים קטנים נחשבים למסיבות מתחת לחמישים איש, כמו קבוצות רשת קטנות, ימי הולדת וימי נישואין משפחתיים.
אם כי גם שמדובר על אירועים כמו חתונה, למרות שזהו אירוע שיכולים להיות בו אותה כמות מוזמנים כמו אירוע ברית, לא פעם ישנם מצבים שבהם אירועים כאלו הם בעלי כמות מוזמנים מצומצמת מאוד. למרות זאת המחיר יכול של אירועים אלו יכול לעלות, הסיבה לכך היא כזאת שהצלם סוגר את התאריך והוא יעדיף לסגור תאריך שבו יש לו רווח כלכלי יותר גדול.
מכאן כי אירועים קטנים הם גם סוג האירוע, אירוע ברית מילה כולל בתוכו שעות צילום בודדות בלבד, ואילו חתונה כוללת צילומים שנמשכים זמן רב, מסלון הכלות, צילומי חוץ וצילומים אל תוך השעות הקטנות של הלילה.

החבילה הסטנדרטית לאירועים קטנים כוללת לפחות שעתיים של כיסוי צילומי, בדרך כלל כ 100  עד 300 תמונות, וגלריה מקוונת יחד עם כל התמונות.

גלריה מקוונת היא דבר בסיסי שכל צלם יכול להעניק לכם היום, שזה כולל שליחה של כל התמונות באמצעות כלי דיגיטלי.

זכרו כי צלמי אירועים קטנים גובים את התשלום בשלושה אופנים: תעריפי חבילה, תעריפים יומיים ותעריפים לפי שעה.

1. תעריפי שעה – תעריף זה שווה ל-  150- ל- 270 לשעה. אלה מומלצים לאירועים קטנים יותר, הדורשים מספר שעות של כיסוי צילומי עם דרישות ספציפיות לכל צילום.
במקרים בהם אתם יודעים היטב כי האירוע שלכם הוא קצר מאוד ולא ימשך למעלה משעתיים מומלץ לבחור צילום לפי שעה.
במקרים אחרים צילום לפי שעה יכול לעלות הרבה יותר, לכן יש לבחור נכון את החבילה ואפילו להתייעץ עם הצלם על מחירים וחבילות נוספות.

2. תעריפים יומיים – זה לא מתאים לאירועים קטנים, מכיוון שזה מיועד לכנסים או לחתונות. אלו תעריפים שלרוב יהיו באופן טבעי יותר גדולים. תעריף יומי של צלם יתחיל ב 1500 ש"ח, ואילו צילום ברית כוול יעמוד על כ 500-700 ש"ח. מכאן כי תעריף יומי לא יהיה מומלץ לבחירת צלם לאירועים קטנים.

3. תעריפי חבילה – זה אידיאלי לאירועים הזקוקים לכיסוי תמונות בסיסי. תעריפי חבילה הם המשתלמים ביותר כי הם כוללים לא רק צילום, הם יכולים לכלול בתוכם גם הפקת מגנטים לברית ועוד המון אטרקציות אחרות.

עכשיו שאתם יודעים כמה עולה צלם לאירוע קטן, אתם יכולים להבין את החבילה שאותה רוצים לבחור ולדעת כמה אתם הולכים לשלם.

כמה עולה צלם לאירוע קטן