מענה לציפיות הלקוח

  • by

כשזהב מגיע לנושא של צילום ברית מילה מקצועי, יש לכל לקוח ציפיות ודרישות שונות, כמעט בלתי אפשרי להגיד שרוב הלקוחות יש להם את אותן דרישות וציפיות כשהם מזמינים צלם לברית, כי מדובר על עולם מלא.

אבל איך בכל זאת אפשר לתת מענה לציפיות הלקוח בצורה הטובה ביותר, איך גורמים ללקוח להיות מרוצה מהשירות שהוא מקבל בצורה הטובה ביותר.

השיטות לגרום ללקוח להיות מרוצה :

יש כמה דרכים לגרום לכל לקוח להיות מרוצה, בכדי שזה יקרה אני אישית תמיד שומר על כמה דגשים חשובים ועושה את המקסימום בכל אחד מהם, זה שמביא להצלחות ולהמון המלצות של לקוחות חוזרים שבוחרים בי כל פעם מחדש.

שירות

שירות לקוחות ברמה הכי גבוה שיש, שזה אומר זמינות מלאה תמיד לכל לקוח, לא משנה מה הלקוח רוצה לפני ואחרי האירוע, אני תמיד זמין ועונה לו על כל שאלה.

במיוחד בזמן האירוע אני תמיד מקפיד על שירות איכותי לא רק לבעלי האירוע אלא גם לאורחים שלהם, שזה אחד הדברים החשובים ביותר להצליח ולתת מענה לציפיות הלקוח.

מענה לציפיות הלקוח

מחיר

המחיר הוא אחד הדברים שהכי חשובים לכל אחד שמזמין שירות, לא משנה אם מדובר על טכנאי שמגיע לסדר משהו בבית או על בחירת צלם לאירוע ברית מילה.
אצלי המחיר הוא תמיד המחיר הכי הוגן שאני יכול לתת לכל לקוח שלי, בשונה מהרבה צלמים אחרים שמחפשים רק להצליח למכור את השירות שלהם במחיר הכי גבוה שיש, אני מאמין שאפשר גם לגבות מחיר הוגן וגם להרוויח ולתת ללקוח את השירות ואת הצילום הטוב והמקצועיים ביותר.

מחיר של צילום ברית מתחיל האצלי החל מ 290 ש"ח בלבד, שזה אומר שכל אחד יכול להרשות לעצמו להזמין שירות של צילום לברית שלו, מחיר הוגן ומשתלם לכל כיס.

צילום מקצועי

אין מה לעשות, צילום מקצועי הוא אחד הדברים שהכי חשובים לכל אחד שמזמין שירות של צילום, אצלי הלקוחות מקבלים את הצילום הטוב והמקצועי ביותר, בזכות עבודה עם ציוד הצילום הטוב והמתקדם ביותר, שימוש בטכניקות צילום ייחודיות והכי חשוב ניסיון של שנים שאני מביא איתי לכל אירוע.

מענה לציפיות הלקוח – הגורם החשוב ביותר

הגורם החשוב ביותר שיצליח לעזור לתת מענה לציפיות הלקוח הוא תאום ציפיות מלא.

ככל שיש תאום ציפיות ויודעים בדיוק מה הלקוח רוצה, אפשר לדעת למה לכוון ולתת לו בדיוק מה שהוא רוצה.

יש מצבים בהם לקוחות רוצים במחיר של 500 ש"ח לקבל גם צילום סטילס, גם הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות, גם צילום וידאו ולאחר מכן הדפסת אלבומים, שאחרי הכל המחיר הזה הופך להיות לא הגיוני בכלל, אז נכון שזה מה שהלקוח רוצה, אבל צריכים להסביר לו בצורה פשוטה מה בדיוק הוא יקבל תמורת התשלום שלו ומה כלול במחיר.
במיוחד שאם יש לקוח שרוצה עוד דברים אז להסביר לו שהמחיר צריך להיות בהתאם.