מוסיקה בברית

מוסיקה בברית – עד כמה היא באמת חשובה

שמדברים על מוסיקה בברית יש המון מיתוסים, יש כאלו שטוענים שהמוסיקה בברית מורידה לתינוק את רמת הכאב בזמן טקס הברית.

אולי באמת אתם חייבים שתתנגן מוסיקה במהלך הברית, או שמדובר על סתם מיתוס והמוסיקה בכלל מפריעה לתינוק ולא באמת להרגיש הרבה יותר שלווה ונחת ולהפחית את הכאב.

מוסיקה בברית

אז בואו נתחיל בזה שמוסיקה באמת מפחיתה את הכאב אצל תינוקות, יש על זה לא מעט מחקרים, למרות שכל המחקרים האלו לא נערכו תוך כדי ברית מילה, נמצא קשר ישיר בין הפחתת הכאב אצל תינוקות לבין מוסיקה שמתנגנת ברקע.

המחקר שנעשה היה בעיקרו על שירי ערש ששרו לאותם ילדים (או יותר נכון שירי ערש שהתנגנו) בזמן שלקחו דגימות של דם לצורך בדיקות מאותם תינוקות.

מה שמסביר את כל זה הוא שהילד נשאר רגוע, זה מסדיר את קצב הלב ובזכות הסדרה של קצב הלב התינוק חש פחות כאב.

למרות שהטענות האלו לא מוכחות ב 100% וגם שירים מרגיעים לא תמיד זאת התרופה המושלמת עבור כאבי הברית, אין ספק כי הם יכולים להקל על הכאב של הילד במהלך טקס הברית.

אל תשכחו שגם אם אתם מזמינים שירות של מוסיקה לאירוע היא חשובה לאווירה לאורחים שמגיעים ויחד עם זאת כל צלם לברית בחולון שאתם מזינים גם עורך לכם סרט וידאו ובסרט כדאי שתהיה מוסיקה שמתנגנת באירוע.

למידע נוסף על המחקר של המוסיקה במהלך תהליך כירורגי אצל תינוקות, מוזמנים לראות באתר ממנו המידע נלקח.

אתר USNEWS ממנו נלקח המידע

מוסיקה בברית – גם בשביל שיהיה שמח

אין בכלל ספק שאירוע וטקס מיוחד כמו ברית מילה הוא שמחה ענקית, במיוחד עבור ההורים ואפילו אם מדובר על בן ראשון השמחה הרבה יותר גדולה.

לכן בשביל חגוג את השמחה הזאת כדאי מאוד להזמין תקליטן לטקס הברית שינגן מוסיקה לאורחים ולכם והחגיגה תהיה הרבה יותר גדולה ומיוחדת.

את המוסיקה באירוע אפשר לבחור בצורה שתתאים לאירוע, אם אלו שירים כמו מוסיקת רקע שמתנגנת במהלך כל האירוע.

את המוסיקה אפשר לבחור גם לפי עדות ומנהגים, אפשר להתחיל בשירי קבלת פנים או מוסיקה של אתניקה, לאחר מכן לתת לרב המוהל לברך ולשיר את השירים המסורתיים של היהדות וברגע שמסתיים הטקס של ברית המילה אפשר להתחיל בחגיגה ולתת לתקליטן לנגן את כל הלהיטים והשירים שכולים אוהבים לרקוד לאותם צלילים.