לעשות דברים עם תשוקה

יש דברים שברגע שעושים אותם עם תשוקה ואהבה גם רואים את התוצאות המדהימות שיוצאות מכל זה, מעל הכל גם הלקוחות רק מרוויחים מזה הרבה יותר.

מאז שאני מצלם אני עושה את זה המון תשוקה ואהבה לצילום, אבל הפעם אני רוצה לשתף אתכם בכמה התשוקה הזאת הפכה אותי להיות צלם לברית שכל מה שמעניין אותו זה למצוא את אותם רגעים מיוחדים שנוצרים בכל ברית, את אותם רגעים עם בכי של התרגשות את אותם רגעים שמספרים סיפור מיוחד, ואיך שלא נהפוך את זה מאחורי כל לידה יש סיפור מיוחד והרגע של הברית זה הטקס המיוחד שמספר את כל ההתרחשות שמאחורי ההכנות ללידה, ההריון שלא תמיד בא בקלות לכל אדם ובטח לא הזיווג, והמעבר של כל זוג נשוי מלהיות עוד זוג נשוי להפוך ולהיות משפחה שלמה.

ואצלי שזה מגיע לצילום כל התשוקה עולה ואני אני מצליח להביא באירוע של שעתיים למעלה מ 670 תמונות שצילמתי, לא פעם שאני מדבר עם קולגות בתחום הצילום ששומעים את כמות "הקליקים" כלומר התמונות שאני מצלם הם אומרים שזה מה שהם מצלמים בשלושה אירועים ולא רק באירוע אחד, אין ספק שהם צלמים מעולים, אבל אני תמיד מרגיש שיש בי יותר תשוקה כמעט יותר מכל אחד אחר.

לעשות דברים עם תשוקה - קצת על האירוע האחרון

האמת שזה שאני עוסק בצילום אירועים זה אחד הדברים הכי מעניינים שיש לדעתי, קודם כל בשונה מכאלו שעובדים במשרד ובכל יום פוגשים את אותם אנשים, לפעמים גם אם בכלל לא נעים להם לפגוש את אותם אנשים אצלי זה עובד אחרת, אני תמיד פוגש אנשים חדשים ונמצא במקומות שרק בזכות זה שאני צלם לברית אני מצליח להגיע לאותם מקומות ולפגוש את אותם אנשים. 

אז זה התחיל כמו תמיד במישהי שחיפשה שירות של צילום ברית במרכז וזה תמיד מתחיל בשיחת טלפון וההזמנות הן ברוב המקרים מהיום למחר כי ככה זה בברית יש רק 8 ימים לארגן את האירוע שזה כולל גם רק כמה ימים בודדים לסגור מול צלם .

הייה מדובר על אירוע ברית מילה צנוע בתוך בית (האמת שבתקופה האחרונה זה קורה הרבה מאוד שבריתות נערכות בבית עם המשפחה המצומצמת).

למרות שהאירוע הייה בתוך בית אני חייב לציין שהחבר'ה שם ממש השקיעו בעיצובי בלונים מיוחדים ובעוד עיצוב שולחנות ובהחלט גם הזמינו חברת קייטרינג מאוד איכותית.

האירוע התחיל קודם כל בצילומי האווירה, קצת שולחנות וכמה תמונות של בלונים שהיו במקום (בהחלט השקיעו שם גם בבלונים) כמובן בגלל שהאירוע התקיים בעיר המגורים שלי ויש לו דו גלגלי אז בקלות ומהירות הצלחתי להגיע למקום ולא הייתה לי התעסקות מיותרת עם חיפוש חניה ועמידה מיותרת ברמוזרים ומעל הכל עמידה בפקקים (תתפלאו לפעמים גם בתוך העיר יש פקקים).

אני חוזר שוב קצת להתחלה אם בדרך כלל בכל מיני אירועים כמו חתונה או חיה מי שיורת קשר זה החתן והכל אז שמדובר על ברית מישהו קבוע שיוצר קשר, זה יכול האבא או האמא ולפעמים גם הסבתא או הדוד שיוצרים קשר, במקרה הזהז זו הייתה שיצרה קשר בשביל לסגור את הצילום ואני שמחתי לתת לה את הצעת המחיר המשתלמת ביותר.

האירוע התחיל בצילומי משפחה קרובה, קצת של האחים והאחריות יחד עם הילד צילומי המשפחה ובגלל שמדובר על אירוע משפחתי מצומצם אז צילומי המשפחה ההתחלתיים היו קצרים מאוד ביחס ליצומי משפה שאני עושה בתוך אולם אירועים.

אחרי צילומי המשפחה התחילו להגיע האורחים וגם כאן הכמות הייתה מצומצמת ולכן גם צילומי האורחים המגיעים הסתכמו בכמה דקות בודדות.

מיד לאחר מכן הגיע המוהל רק שהפעם הייה מדובר במוהל שהוא רופא אורולוג, טוב מה לעשות יש כאלו שלא רוצים לקחת סיכונים בברית של הבן שלהם רק במוהל רגיל אלא מעדיפים להוסיף מוהל שהוא גם רופא בכדי להיות רגועים. (הדעה האישית שלי אומרת דווקא אחרת שמוהל שהוא מוהל כבר הרבה זמן הוא ברוב המקרים עדיף גם על רופא בגלל הניסון שלו וגם מהסיבה שמדובר על טקס שהוא כולו טקס דתי יהודי ומי שצריך לעשות את הטקס ולהעביר אותו הוא רק מוהל שהוסמך ע"י הרבנות.

אחרי שהטקס נגמר מתחילים קת עם האוכל ואז ממשיכים לכמה תמונות סיום, בתוך זמן קצר ביותר הצלחתי להביא ללקוחות למעלה מ 670 תמונות שצולמו בתוך שעתיים בלבד, אז למה כדאי לכם לעבוד עם מישהו שעושה את מה שהוא אוהב כי הוא באמת הולך להתחבר לכל רגע באירוע ובזכות להביא לכם הרבה יותר תמונות ממה שיתן לכם צלם אחר שמגיע מבחינתו לעוד יום עבודה.