צלם לברית בתל אביב

צלם לברית בתל אביב במחיר המשתלם ביותר, חבילת צילום ברית מילה החל מ- 299 ש"ח בלבד אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי הצילום לברית בתל אביב, צילום וידאו לברית, צילום מגנטים לברית בתל אביב והכל באיכות ושירות ללא פשרות. מאמינים בשירות לפני הכל וצילום אומנותי עם ציוד הצילום הטוב והמתקדם בעולם.

050-2299776

צלם לברית בתל אביב מחיר - כמה יעלה לכם צילום ברית או בריתה בתל אביב

בבחירת צלם לברית בתל אביב מחיר הוא אחד הדברים החשובים ביותר שצריכים לבדוק, כמובן שיש עוד המון דברים חשובים לא פחות, אבל מה שהכי מעניין את כולם לפני שהם בוחרים כל סוג של שירות הוא כמה הם משלמים עליו. אפשר להגיד שהמחיר הוא גם אחד הפרמטרים שמקבלים את המשקל הגדול ביותר בהרבה מאוד בחירות, לא רק של בחירת צלם לברית, בשביל זה נתחיל קודם כל באיך נקבע המחיר, מה כלול במחיר וכמובן גם המחיר עצמו.

 

רמת גן צלם לברית
צילום סטילס 299 ש"ח

צילום סטילס (צילום תמונות) אומנותי לברית או לבריתה ללא הגבלת כמות תמונות + עריכת תמונות בסיסית לכל התמונות שצולמו + גיבוי מלא של כל התמונות בענן עם גישה ישירה מהנייד (עד 3 שעות צילום)

סטילס + מגנטים 599 ש"ח

הפקת מגנטים לברית ללא הגבלת כמות כולל צילום סטילס מלא של כל האירוע + עיצוב מסגרת למגנט לפי בחירה + 4 הגדלות מגנט מעוצבות במתנה + עריכת כל התמונות שצולמו + גיבוי מלא של התמונות בענן

צלם לאירועים קטנים
סטילס + מגנטים + וידאו 749 ש"ח

חבילת הצילום המפנקת והזולה ביותר הכוללת בתוכה צילום סטילס + צילום וידאו של טקס הברית באיכות FULL HD + הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות + הגדלות מגנט מעוצבות + עריכת כל התמונות שצולמו.

אז אחרי שראיתם את המחירים שלי, כמובן שיש כמה דברים נוספים שצריך לדעת על המחיר של בחירת צלם לברית או לבריתה, כמובן שאיו מחירון קבוע לכל צלמי האירועים וכל אחד יכול לבקש את המחיר שהוא רוצה, הבסאתי לכם את המחירים שלי שהם יכולים לתת לכם הערכת סדר גודל כמה אתם צריכים לשלם על צילום ברית מילה.

איך נקבע המחיר של צילום ברית מילה ?

אחרי שראיתם את המחירים, הבנתם שאלו מחירים שהם לא קבועים ובכל זאת אתם רוצים לדעת איך נקבע המחיר של צילום ברית מילה, יש כמה גורמים שהם אלו שקובעים את המחיר שתשלמו עבור צילום הברית.

מה כלול בחבילה : הדבר הראשון שקובע את המחיר הוא מה יש בחבילה, חבילה שכוללת בתוכה יותר דברים תעלה יותר בהתאם, כלומר חבילת צילום בסיסית תעלה פחות מחבילה שכוללת בתוכה גם צילום וידאו וגם צילום סטילס והפקת מגנטים, שכל אלו דורשים עבודה עם חומרים לפיתוח המגנטים ואפילו איש צוות נוסף שמגיע לאירוע.

המיקום של הצלם : גורם נוסף שקובע את מחיר החבילה הוא מהיכן הצלם מגניע, אם אתם חוגגים אירוע בתל אביב באחד מאולמות האירועים של נמל תל אביב או באזור דרום תל אביב, מה שמראה לנו שת"א היא עיר לא קטנה בכלל, אז אם תזמינו לאירוע צלם שמגיע מאזור הצפון או הדרום, הוא יגבה מחיר יותר גבוה, בגלל שיש לו עלויות של הנסיעה, כמו למשל עלויות של דלק, בלאי רכב, זמני נסיעה בכביש.
את כל העלויות האלו הצלם לוקח בחשבון בהצעת המחיר, לכן נסו למצוא צלם לברית במרכז ככה תצליחו גם להשיג מחיר הרבה יותר זול ומשתלם. (חשוב לציין שזה לא מחייב, יכול להיות גם צלם שמגיע מרחוק וייתן לכם מחיר יותר משתלם).

 

צלם לבריתה בתל אביב - שאלות ותשובות

אספתי כמה שאלות נפוצות שיש להמון אנשים בנוגע לצילום בריתה וברית בתל אביב, והבאתי לכם את התשובות הכי מדויקות בלי יותר חפירות והסברים מיותרים, רק מה שבאמת חשוב וצריך לדעת.

יש לא מעט חבילות של צילום ברית, זה מתחיל בחיבלות צילום בסיסיות שכוללות רק צילום בלבד, ומגיע גם לחבילות שכולללות בתוכן גם צילום של האירוע בוידאו והפקת מגנטים, עיצוב ועריכת אלבומים דיגיטליים ועוד המון אפשרויות שונות.

לכן בחירת החיבלה כוללת בתוכה כמה דברים, קודם כל מה התקציב שעומד לרשותכם, אם יש לכם תקציב ואתם יכולים להרשות לעצמכם, אז כמובן אל תתפשרו ותבחרו את החבילה המורחבת ביותר שכוללת בתוכה את הכל.

בכל מקרה, אני אישית ממליץ על חבילה שכוללת בתוכה גם צילום סטילס וגם צילום מגנטים, כי ככה אתם מקבלים גם את הצילום של האירוע וגם מקבלים תוספת של מזכרת לאורחים, הסיבה שהחבילה הזאת עדיפה שהעלות שלה היא מאוד נמוכה ובשביל 599 ש"ח בלבד את םמקלים חבילה משתלמת.

בהחלט כן, אין עם זה בעיה בכלל, היום יש הרבה צלמי מגנטים מוכשרים מאוד שיכולים לצלם תמונות מדהימות.

בנוסף, הרבה צלמי אירועים מקצועיים מספקים גם שירות של צילום מגנטים לברית כי הציוד המקצועי של הצילום כבר קיים להם ומה שנשאר הוא רק לרכוש מדפסת מקצועית לפיתוח תמונות והוא יכול להיות צלם מגנטים.

על אירוע הברית אתם יודעים רק שמונה ימים לפני שזה קורה, אין לכם הרבה זמן להתארגן, אבל בשביל להוריד מעצמכם את מפלס הלחץ, מומלץ מאוד לסגור כמה שיותר מוקדם, אבל כל צלם שתנסו לסגור מולו אם הוא פנוי לא תהיה לו בעיה לתת לכם שירות ולצלם לכם את האירוע.

היום כל חבילות המגנטים הם חבילות מגנטים "ללא הגבלה" כלומר מפיקים מגנטים במהלך כל האירוע.

אבל מהו מינימום המגנטים אותם צריכים לקבל, בשביל זה חשוב להבין שצריכים לדעת גם מהי כמות המוזמנים באירוע, אם מדובר על אירוע שיש בו 50-70 אנשים צריך לכל הפחות להוציא 150-200 מגנטים, באירועים יותר גדולים (עם כמות מוזמנים יותר גדולה) כמות המגנטים תהיה בהתאם יותר גדולה.

לכל הפחות באירוע של 100-120 מוזמנים אתם צריכים לקבל 250 מגנטים, והכי חשוב לוודא שכל תמונה מפותחת כמספר האנשים שמצולמים בתמונה.

המינימום של תמונות באירוע אותו צריכים לקבל הוא לפחות 300 תמונות לאירוע ברית מילה (כמובן שאתם תמיד תקבלו יותר שזה סביב ה – 450-500 תמונות) מתוך התמונות האלו אתם תבחרו את התמונות אותם תכניסו לאלבום.

נגן וידאו

צלם לברית/ה בתל אביב - כמה דגשים חשובים

יש עוד כמה דברים חשובים שצריכים לדעת לפני שבוחרים צלם לבריתה, זה לא נגמר רק במחיר, צריכים לוודא מול מי אתם עובדים, חשוב מאוד לבחור צלם שיהיה סלבני לאורחים שלכם והכי חשוב גם יקשיב לבקשות שלכם, שיהיה גם סבלני אליכם.

לכל צלם יש לא מעט אתגרים, במיוחד שזה מגיע לצילום ברית, הוא צריך לדעת למצוא את הקומפוזציות הכי נכונות שיחמיאו לאישה אחרי הריון, לדעת להצליח לצלם בין כל ההמולה של האנשים שעומדים סביב כסא הסנדק בברית.

הצלם צריך להיות קליל באופי שלו, לזרום עם האורחים ואיתכם, יש הרבה צלמים צעירים ואנרגטיים, לפעמים האנרגיות האלו יכולות להתפרש בתור חוצפה, צריך למצוא שגם יהיה קליל וכיפי וגם לא יתפרש בתור חוצפן, אחד הדברים שיתנו לכם את המענה הטוב ביותר לסוגיות האלו זה ניסיון של הצלם, צלם מנוסה באירועים שהוא כבר משופשף ויודע להבין את האנשים שנמצאים סביבו תמיד יהיה עדיף על צלם שהוא רק בתחילת הדרך.