צלם לברית ברעננה

צלם לברית ברעננה מבצע חבילת צילום מלאה הכוללת צילום סטילס + מגנטים לברית ברעננה + צילום וידאו בנוסף חבילת מתנות מפנקת רק 890 ש”ח.

יש לא מעט חברות המספקות של צילום ברית, שאתם מחפשים צלם לברית בשרון יש לא מעט שאלות שעולות ולא תמיד אתם מקבלים עליהם תשובה.
אספנו את השאלות המרכזיות והבאנו לכם תשובות מלאות לכל שאלה.

צלם לברית ברעננה – שאלות ותשובות

כמה עולה צלם לברית ברעננה ?

יש לא מעט חבילות של צילום ברית ברעננה, המחיר של צלם לברית מתחיל החל מ 290 ש”ח לחבילת צילום בסיסית הכוללת צילום סטילס בלבד ויכול להגיע עד 1500 ש”ח לחבילה הכוללת צילום סטילס + מגנטים + צילום וידאו ועיצוב אלבומים.

האם צלם מגנטים יכול להיות הצלם בברית ?

בהחלט כן, רק חשוב מאוד לוודא שאתם בוחרים צלם מקצועי שיכול לתת לכם שירות גם של צילום האירוע ובמקביל להפיק מגנטים במהלך האירוע.
בחרתם צלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע ? חשוב מאוד לעדכן אותו ולהודיע על כך זאת בכדי שהוא יידע כיצד עליו להתנהל במהלך האירוע ולהגיע עם איש צוות נוסף.

מה מקבלים מצלם לברית ?

אחת השאלות שעולות הרבה מאוד פעמים היא מה אתם מקבלים מהצלם, ראשית חשוב להבין שיש לא מעט חבילות של צילום ברית, לכל אחד יש תקציב שונה וצרכים שונים, לכן כל צלם ברית ייתן לכם חבילה שונה כמובן גם במחירים שונים.

האם חובה חוזה כתוב ?

בשונה ממצב של צילום חתונה שבה יש לכם זמן לבחור בין מספר צלמי אירועים, לשבת ולקרוא חוזים ולהכין צ’קים לתאריך האירוע, את הברית יש לכם רק שמונה ימים לארגן מיום הלידה, אמנם חוזה כתוב הוא לא חובה אבל חשוב מאוד שכל הדברים יהיו מסוכמים וכתובים אפילו בהודעת טקסט.

מה חשוב שיהיה כתוב ?

הדברים החשובים ביותר שצריכים להיות כתובים :

  • תאריך האירוע – תאריך מדויק מתי האירוע מתקיים.
  • מיקום – מיקום של האולם ולא רק שם האולם, יש המון אולמות אירועים עם אותו השם (או אפילו שם מאוד דומה) וכל אולם אירועים נמצא בעיר אחרת.
  • תנאי תשלום – כמה משלמים, מתי משלמים ואיך מבצוע התשלום. שמדובר על צילום ברית נהוג שהצלם מוסר לכם את כל החומר כבר בסיום האירוע, כנגד מסירת התמונות על דיסק נהוג לתת את התשלום.
  • מה מקבלים – מה בדיוק אתם צריכים לקבל מהצלם, אם מדובר על חבילת צילום משולבת צריך שכל דבר יהיה כתוב.
  • שעות וזמני עבודה – הדברים האלו הם קרייטים, הצלם צריך להיות באולם לפני כל האורחים, לעשות צילומי אווירה ובנוסף צילומי משפחה, לא פחות חשוב שלא תמצאו את עצמכם בלי צלם באמצע האירוע בגלל שלא סגרתם טווח שעות מדויק.

למה דווקא אנחנו

שואלים את עצמכם למה לבחור בנו לצלם את הברית שאתם חוגגים ברעננה, הנה כל הסיבות לבחור דווקא בנו.

עובדים בכל האזורים ברעננה

אנו מספקים שירות של צילום לברית ברעננה בכל האזורים, קריית וייצמן, לב הפארק, נווה זמר, קריית שרת, קרית גנים, נאושת שדה.
בנוסף אנו מספקים שירות של צילום בכל אולמות האירועים, גם אם אתם צריכים צילום ברית בבית, בבית קפה או מסעדה ואפילו באחד מאולמות האירועים המפוארים בעיר רעננה.

מחיר הוגן ומשתלם

אנו מתחייבים למחיר הוגן ומשתלם עבור כל חבילת צילום.

שירות ללא פשרות

שירות אדיב ואיכותי לא רק לבעלי האירוע אלא לכל אורח שמגיע לחגוג יחד איתכם, מתחייבים להפעיל את הכישורים והידע שלנו בכל אירוע מחדש בכדי לתת לכם את המענה המקצועי ביותר שלו אתם זקוקים.

ניסיון של שנים

לכל אירוע אנו מביאים איתנו ניסיון של יותר מ 14 שנים בצילום אירועים לרבות צילום ברית ברעננה וכל סוגי האירועים.

ציוד צילום מתקדם

אנו עובדים עם ציוד הצילום הטוב והמתקדם ביותר בעולם, מצלמות FULL FRANE של מותג הצילום המוביל בעולם CANON.

מאות המלצות

אחרי עשרות שנים צברנו מאות לקוחות ממלצים שבוחרים בנו לצלם להם את האירוע בכל שמחה, בואו גם אתם להיות חלק מאותם לקוחות מרוצים.

הכל במקום אחד

אצלנו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים לצילום ברית הברית ברעננה במקום אחד, צלם לברית ברעננה, צילום מגנטים לברית ברעננה, צילום וידאו מקצועי, עריכת אלבומים מקצועית ועוד.