צלם לברית בראשון לציון

050-2299776
"להיות צלם לברית בראשון לציון זה משהו מיוחד. הצילום זה משהו שהתחיל אצלי בגיל מאוד צעיר, אני מחובר למצלמה כבר המון זמן, ואני מרגיש שאני בין הבודדים שזוכים באמת להתפרנס ממה שהם אוהבים, אני רוצה לתת ללקוחות שלי תמונה שתביע רגש, תמונה שתגרום להם להזכר ברגשות המיוחדים והמרגשים, זה מה שהופך את הצילום עבורי למשהו יותר מיוחד מעוד תמונה בטבע (לא שיש לי משהו נגד צילומי נוף וטבע) אבל אירועים מרגשים אותי הרבה יותר וזה מה שאני באמת אוהב לעשות"
D.kazareluwitz

מחפשים צלם לברית בראשון לציון ורוצים לקבל את השירות השטוב ביותר והכל במחירים המשתלמים ביותר ? 
הגעתם למקום הנכון ! אצלי תוכלו למצוא את כל שיורתי הצילום והכל במחירים המשתלמים ביותר ועכשיו במבצע מיוחד לזמן מוגבל

מה תקבלו :

צילום סטילס (תמונות) מקצועי באיכות FULL HD, הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות ובנוסף הגדלות מגנט מעוצבות במתנה + צילום וידאו באיכות תמונה מתקדמת באמצעות מצלמת GoPro שידועה בתור המצלמה עם ייצוב התמונה הטוב ביותר בעולם ובבדיקות שנעשו עפקה את איכות הייצוב אל מול מצלמות העובדות על גימבלים.

פיתוח תמונות מגנט באמצעות פלוטר עם בעל 6 ראשים עם טכנולוגיית MICRO PIZO מה שנותן לכם את איכות המגנטים הטובה ביותר ועמידות לזמן רב במיוחד. איכות התמונה התואמת למציאות בצורה הטובה ביותר וכל זה במחיר המשתלם ביותר.

איך לבחור צלם לברית בראשון לציון

בחירת צלם לברית בראשון לציון היא פעולה שנעשית תחת לחץ של זמן והמון אירגונים, במיוחד שנולד לכם בן חדש, ההתרגשות גדולה מאוד והתרוצצות בין בית החולים לבית (כמובן של מטרות טובות) ובין הסידורים ובמיוחד אם יש עוד ילדים בבית אז השמחה הרבה יותר גדולה ויחד איתה גם האחריות והמורכבות של הדבר.
אתם בטח קצת מבולבים ומסוחררים ולא יודעים איך לבחור את האולם שלכם לברית וגם לא יודעים איך לבחור ספקים נוספים ופוחדים אולי לעשות טעויות בדרך. בשביל זה הכנתי לכם מדריך קצר שיעזור לכם לבחור צלם לברית בצורה הטובה ביותר. 

הנה הדברים שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם סוגרים מול צלם לברית וחשוב מאוד לוודא שכל הדברים מתקיימים. 

חשוב מאוד שתדעו בדיוק מה אתם מקבלים, איך אתם מקבלים ותוך כמה זמן כל דבר מגיע אליכם.

אם נניח אתם סוגרים מול צלם לברית במרכז צילום של אירוע חשוב לוודא מה אתם מקבלים ממנו מבחינת הצילום, כמה תמונות סטילס הוא מצלם, או שהוא לא מגביל אתכם בכמות התמונות שהוא מצלם ומה אתם מקבלים מבחינת צילום הוידאו האם הוא כולל ערכיה, האם הוא כולל עריכה או שהוא מגיע ללא עריכה, כל הדברים האלו חשובים מאוד כי יכול להיות שאתם מצפים למשהו ובסוף מה שאתם מצפים לו זה לא מה שאתם מקבלים.

בנוסף חשוב מאוד שכל הפרטים האלו יהיו כתובים.

חשוב מאוד שכל הדברים יהיו כתובים, אני אישית יודע שאין לכם זמן להתעסק יותר מידי בהסכמים כתובים ואתם רוצים לסגור הכל מהר ובקלות, לכן לפחות אצלי זה קצת עובד אחרת, יש לי דף נוסח אחד הסכם פשוט שעובר קבוע בין כולם ואתם רק צריכים לעבור על הפרטים בקלות לאשר את מה שכתוב וזהו.

מה כתוב אצלי וחשוב מאוד שיהיה כתוב גם אצל אחרים, אם לא סגרתם מולי אז לא נורא הנה הדברים שיעזרו לכם לדעת מה צריך להיות כתוב.

חשוב מאוד תאריך מדויק של האירוע, שלא יהיו ספקות ביום של האירוע.

לפני הכל צריך להיות כתוב תאריך האירוע.

אחרי שכתוב תאריך האירוע חשוב גם מאוד שיהיה כתוב שם האולם ומיקום מדויק.

יותר מפעם אחת נתקלתי בשמות זהים של אולמות אירועים רק שאחד נמצא ברחובות והשני נמצא בחדרה ולשניהם יש בדיוק את אותו השם.

לכן חשוב מאוד שם האולם והמיקום שלו.

בנוסף חשוב מאוד שיהיה כתוב מתי באים ומתי הולכים.

שעות העבודה של הצלם חשובות מאוד, אם סיכמתם על שעת הגעה ושעת סיום עבודה והאירוע נמשך מעט מעבר למה שציפתים אתם בטח לא רוצים להישאר בלי צלם שיתעד את הרגעים המיוחדים, אז חשוב מאוד לסכם שעות ומה קורה אם חורגים מעט מהשעות האלו.

מתי מקבלים את התמונות ו\או הוידאו ודברים נוספים, נהוג להעביר את התמונות תוך 14 ימי עבודה למרות שבהרה מאוד מקרים את התמונות מעבירים כבר ביום שלמחרת, אלא אם האירוע חל ביום שישי ואז יש את שבת באמצע נהוג להעביר את התמונות ביום ראשון או שני.

שמזמינים צלם חשוב מאוד לדעת עם איזה ציוד צילום הוא עובד.

ציוד הצילום הוא זה שקובע באופן חד משמעי את איכות התמונה אותה תקבלו.

חשוב מאוד לבחור בצלם שעובד עם ציוד מתקדם, ככל שהציוד יותר מתקדם ככה איכות התמונה תהייה הרבה יותר טובה.

אם הזמנתם חבילה שכוללת גם פיתוח תמונות מגנט חשוב מאוד לוודא איך מפתחים את תמונות המגנט באירוע שלכם.

המגנטים זאת המזכרת של האורחים מהאירוע שלכם, כדאי לתת להם מזכרת מכובדת שמכבדת אתכם ולא מגנטים שיהרסו להם אחרי מספר ימים בודדים.

לכמה זמן ואיך הצלם מגבה את התמונות שלכם, התמונות הם החלק החשוב ביותר מהאירוע כי זאת המזכרת שלכם, חשוב מאוד לוודא לכמה זמן הצלם מגבה את התמונות ואיך הן מגבה אותם וכמה אתם יכולים לגשת לתמונות.

אם אתם חוגגים את אירוע הברית שלכם בראשון לציון כדאי למצוא צלם לברית שמגיע מאזור המרכז.

צלם לברית במרכז עדיף מכמה סיבות : 

  • המחיר שתקבלו יהיה יותר זול, תחשבו על זה לרגע, אם תזמינו לאירוע שמתקיים במרכז צלם לברית שמגיע מאזור הצפון הוא גם יגבה מחיר הרבה יותר גבוה כי הוא יקח בחשבון את עלויות וזמני הנסיעה מאשר צלם שמגיע מהאזור בו מתקיים האירוע.
  • בנוסף ההתנהלות מול הצלם תהייה לכם יותר נוחה, אם תזמינו נניח אלבום תמונות ותרצו לאסוף אותו יהיה לכם יותר קל לפגוש צלם שנמצא כמה שיותר קרוב אליכם.
  •  

המלצות זה דבר חשוב מאוד שצריך לבדוק, ככל שיש לצלם יותר המלצות זה מעיד על ניסיון ועל השירות של הצלם.

חשוב מאוד לבדוק את גלריית העבודות של הצלם ולוודא שאתם מתחברים לסגנון הצילום שלו, צילום זאת אומנות בדיוק כמו ציור ומוזיקה, ולא כל אחד מתחבר לכל סגנון של מוזיקה אותו הדבר גם צילום.

אתם צריכים לוודא שאתם מתחברים לסגנון הצילום והוא עונה על הדרישות שלכם.

צלם לברית במרכז במחירים זולים

צלם לברית בראשון לציון - למה דווקא אני

אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בי להיות צלם לברית בראשון לציון באירוע שאתם חוגגים, אחרי הכל קיימים לא מעט צלמים שיכולים להגיע ולתת לכם שירות של צילום האירוע, אז הנה כמה סיבות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה ולבחור דווקא בי להיות הצלם בברית שאתם חוגגים בראשל"צ.

קודם כל אני יותר זול מכל האחרים, אחד הדברים החשובים לי ביותר ושאני יודע שככה מתחיל שירות איכותי ללקוח הוא קודם כל מחיר הוגן ומשתלם. לכן תמיד אני עושה את כל המאמצים האפשריים להביא ללקוחות שלי את המחירים הנוחים והמשתלמים ביותר בצילום אירועים.

אני חי ונושם את צילום האירועים כבר המון שנים, עוד מהיותי נער צעיר אני מחזקי איתי מצלמה ולכל אירוע אני מביא איתי שנים של ניסיון בצילום אירועים.

היכולת לדעת ולהבין את הדינמיקה של צילום ברית מילה, לדעת למצוא את הדברים החשובים ביותר עבור ההורים המאושרים, לצלם את הרגעים המיוחדים ביותר ולהפוך אותם למזכרת שתימשך איתם לעוד דורות קדימה.

אצלי תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים לאירוע שלכם, אם זה צילום מגנטים לברית מילה, או אפילו צילום וידאו עריכות אלבומים עריכות וידאו מיוחדות ועוד.

אז במקום להתרוצץ בין מספר בעלי מקצוע שונים ולהיות בבלאגן מאוד רציני, אצלי תוכלו למצוא כל מה שאתם צריכים לאירוע שלכם.

אני מבין שתכנון אירוע כמו ברית מילה הוא משהו שנעשה בתוך ימים ספורים בלבד, אחרי הכל מרגע הלידה ועד הברית יש לכם רק שמונה ימים, לכן אצלי תקבלו זמינות מיידית ומלאה לכל סוגי שרותי הצילום להם את זקוקים.

כמובן אם אני פנוי והאירוע שלכם מתקיים אפילו מהיום להיום אעשה כל מאמץ אפשרי לתת לכם בדיוק את השירות המקצועי והאדיב לו אתם זקוקים.

יש לי אהבה שלא נגמרת לצילום, זה גם מה שמביא אותי בכל פעם לרכוש את כל הציוד החדיש והמתקדם בצילום, כל דבר חדש שיוצא אני מבין הראשונים להגיע ולרכוש אותו (פריק של צילום) ובזכות זה אתם הלקוחות יכולים להנות מאיכות התמונה הכי חדה ומתקדמת שרק ניתן להוציא בהתאם לסוג הטכנולוגיה הקיימת.

כמה עולה צלם לברית בראשון לציון ?

בתחום של צילום אירועים ובמיוחד שמדובר על צילום ברית מילה, אין מחירון מדויק שלפיו עובדים, ככה שכל צלם יכול לבחור לעצמו את המחירים שלו, אבל בכדי שתהיה לכם הערכת סדר גודל כמה עולה צילום ברית מילה, אני אציג את המחירים שלי שיכולו לעשות לכם קצת סדר

רגע אחד לפני שאתם עוברים על כל המחירים ומה הם כוללים, חשוב מאוד לציין כי ייתכן שינו במחיר בהתאם למיקום האירוע, מדובר על אירועים באזור ראשון לציון והסביבה מעבר לכך תהייה תוספת מחיר עבור המרחק.