צלם לברית בקריית אונו

צלם לברית בקריית אונו במבצע מיוחד – צילום ברית מלא + צילום מגנטים ללא הגבלת כמות + צילום וידאו לטקס הברית רק 790 ש"ח בנוסף חבילת מתנות מפנקת במיוחד הכוללת הגדלות מגנט מעוצבות, בלוקים מיוחדים (אינסטבלוק) ועוד המון הפתעות.

בשביל להפוך אירוע כמו ברית מילה למושלם יש כמה דברים קטנים שצריכים לעשות, כל אחד שמתכנן ברית כבר מבין מיד שזה אירוע קטן (עם כמות מוזמנים בדרך כלל של עד 100-150 אורחים) ובדרך כלל גם אין לכם יותר מידי זמן לארגן את האירוע. (מרגע הלידה יש רק שמונה ימים עד טקס הברית).

אחד מאותם דברים הוא לבחור צלם מקצועי לברית שיתעד עבורכם כל רגע חשוב ומיוחד באירוע, אם אתם בוחרים להשקיע באירוע שלכם אל תתפשרו על בחירת הצלם, לבחירת הצלם יש משמעות רבה מעבר להיותו זה שמתעד את האירוע, היום רבים נוטים לחשוב שאין צורך בכלל להזמין צלם לברית, הסיבה לכך היא שלכל אחד יש מצלמה בטלפון הנייד המתקדם שלו והאיכות של התמונה בנייד יכולה גם להספיק ולרצות הרבה מאוד אנשים שלא רוצים להשיקע, הבאנו לכם את הסיבות בגללן יש חשיבות רבה לבחירת צלם לברית בקריית אונו.

נקודת המבט

להחזיק את הטלפון (או מצלמה) כל אחד יכול ואין עם זה בעיה בכלל ואפילו יש כאלו שיצליחו להגיע לתוצאות צילום מאוד מיוחדות, אבל לצלם בצורה שתספר סיפור, להגיע למצב שבאמת התמונה שלך שווה 1000 מילים, זה מה שהופך אותם להיות צלם ברית מקצועי, זה מה שהופך צלם לאומן, אם אתם רוצים אומן שיצלם לכם את הברית, כזה שיגרום לאירוע להיות מזכרת מרגשת, אתם מוזמנים לראות חלק מהתמונות שלנו שהפכו תמונה למזכרת שמספרת סיפור.

גישה לאורחים

צלם אחד שמגיע לצלם מגנטים לברית בקריית אונו, צריך להתמוד עם הבקשות של בעלי האירוע (שבהרבה מקרים לא נגמרות לעולם) להתמודד עם ההורים של הזוג והבקשות שלהם, להצליח לצלם את הרגעים המיוחדים, לדאוג לפתח את תמונות המגנט והכל במגבלה של זמן ותנאים קיצוניים.
אחד הדברים החשובים ביותר בבחירת צלם לברית מאזור המרכז היא למצוא צלם שיודע להתמודד עם אירועים, כזה שיש לו את הגישה הנכונה ויודע איך לגרום לכולם להיות מרוצים (גם כשזה לא תמיד אפשרי, עדיין לתת את התחושה של "אני איתך", "אני דואג לך". ואלו דברים שרק מי שמכיר את הדינמיקה באירועים יכול להתמודד איתם.

אחד שיודע לראות הכל מכל מקום

צלם לברית צריך להיות אחד שיודע לראות כל דבר מכל מקום שהוא נמצא בו, לא תמיד כל רגע מיוחד באמת מתרחש איפה שאנחנו מסתכלים, לפעמים דברים קורים גם לידנו, צלם מקצועי צריך לדעת לראות אותם ויחד עם זאת להיות ולתעד את כל מה שקורה במרכז העיננים.
את היכולת הזאת קשה מאוד לרכוש, יכולים להיות צלמים שהם כבר שינם רבות בתחום צילום אירועים ועדיין לא מצליחים לשים לבר ולראות את כל מה שקורה באמת סביבם.

לדעת לשלוף מהר

יש דברים שקורים ממש מהר, רגע מיוחד של שילוב ידיים קצר שנמשך בדיוק כמה שניות, הצלם שאתם מזמינים לאירוע צריך להיות עם תגובות חזקות ומהירות, לדעת לראות את מה שקורה, באותו הרגע להיכנס לפוקוס לשים את הזום המתאים שיהפוך את התמונה למיוחדת ולהפוך רגע של כמה שניות לזיכרון של שנים רבות.
רק ככה תמצאו את הצלם הטוב ביותר לאירוע הברית שאתם חוגגים.

כי ציוד מקצועי עובד יותר טוב

זה נכון שלכל טלפון נייד יש מצלמה, ואין ספק בכלל שיש כאלו מכשירים סופר משוכללים, אבל להגיע לרמת הדיוק של מצלמה מקצועית, להצליח להגיע לזום ולשמור על חדות של התמונה, לצלם במצבים של תאורה קיצונית (חשוכה או מאורת מאוד) אלו דברים שרק עדשת מצלמה מקצועית יכולה לעשות, דברים שגם בעוד תקופה מאוד ארוכה למרות הטכנולוגיה המתקדמת עדיין יהיה צורך במצלמה מקצועית, בשביל זה אתם צריכים צלם מקצועי, כזה שיהפוך את האירוע שלכם לזיכרון של שנים, שכל תמונה תזכיר לכם את הרגשות והתחושות שלכם באירוע.

צלם לברית בקריית אונו מחיר – כמה תשלמו על צילום ברית

אחרי שהבנתם שאתם חייבים להזמין צלם לברית בקריית אונו, אתם בטח רוצים לדעת כמה יעלה לכם כל התענוג הזה, בצילום אירועים אין מחירון מדויק וכל צלם יכול לגבות כמה שהוא רוצה, המחיר נקבע לפי האגו של הצלם (כמה הוא מעריך את עצמו) היצע וביקוש וכמובן הוותק והניסיון של הצלם.
לכל הדברים האלו נוסיף את חבית הצילום, ככל שהיא כוללת יותר דברים ככה גם היא תעלה יותר, היום בשבוע אם יש אליו יותר ביקוש אז המחיר יעלה ועוד אלמנטים נוספים.

חבילת צילוםמחירמידע נוסף
בסיסית290 ₪חבילה הכוללת צילום סטילס בלבד עד שעתיים צילום ללא עריכת תמונות.
בסיסית + מגנטים690 ₪חבילה הכוללת צילום סטילס של האירוע + הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות + הגדלות מגנט מעוצבות במתנה.
בסיסית + מגנטים + וידאו790 ₪צילום סטילס + צילום מגנטים ללא הגבלה + צילום וידאו של טקס הברית באיכות FULL HD בנוסף חבילת מתנות הכוללת הגדלות מגנט מעוצבות.

המחירים המוצגים במחירון שלעיל, אלו המחירים שלנו, אמנם אלו מחירים שקבועים לכל צלמי הברית והבריתה שיש בקריית אונו והסביבה, אבל הם יכולים לתת לכם הערכת סדר גודל כמה נהוג לשלם על כל חבילת צילום ומה היא כוללת בתוכה.