צלם לברית במרכז

אתם בחיפוש אחרי צלם לברית במרכז והולכים לאיבוד בעודף ההיצע, החלטתי לבוא ועשות לכם קצת סדר בכל הבלאגן וכמה טיפים שיעזרו לכם להתארגן נכון ומעל הכל איך תצליחו להשיג מחיר יות רמשתלם עבור צילום ברית מילה ועוד כמה דברים שכדאי לדעת על התנהלות נכונה בארגון אירוע ברית מילה.

050-2299776

צלם לברית במרכז שאלות ותשובות

השאלה שהכי מעניינת את כולם היא כמה עולה בכלל השירות הזה של צילום ברית מילה.

נכון שלצילום אירועים במיוחד שזה מגיע לבחירת צלם לברית אין מחירון מדויק שיגיד לכם בדיוק כמה עולה כל שעת צילום או כמה עולה לצלם כמות מסוימת של תמונות.

אבל אני מתכוון לתת לכם את המחירון שלי לצילום ברית מילה שיתן לכם הערכת סדר גודל בסיסית כמה צריך לעלות לכם השירות. 

צילום סטילס של ברית מילה ללא הגבלת כמות תמונות (כי אנחנו בעידן הדיגיטלי ונהוג היום לא להגביל בתמונות כמו שהייה בעבר של צילום על פילים לפיתוח). מתחיל בעלות של 499 ש”ח ויכול להגיע גם ליותר מ 2000 ש”ח אם מוסיפים אלבומים, וידאו ועריכות מיוחדות וכמובן גם צילום מגנטים במהלך האירוע.

 

אמנם אין משהו אחד נקודתי שחשוב לבדוק אבל מומלץ מאוד לוודא מספר פרטים, מאותם הפרטים יש לבדוק קודם כל המלצות.

המלצות זה דבר חשוב מאוד ולכל צלם שיש המלצות יפרסם אותם מיד באתר שלו.

המלצות מעידות לא רק על שביעות רצון של הלקוחות אלא מעידות על הניסיון הרב שיש לאותו צלם לברית במרכז.

בדרך כלל לא לקוח משקיע אנרגיות לתת המלצה, אז ברגע שיש המלצות זה אומר שיש לאותו צלם רבבות של אירועים שהוא צילם והוא בעל ניסיון.

אחרי שבדקתם המלצות חשוב מאוד לבדוק גלריית עבודות.

צילום זאת אומנות בדיוק כמו כל דבר אחר, אם נשווה צילום למשל למוזיקה, לא כל אחד מתחבר לאותו סגנון של מוזיקה, לכן גם בצילום לא אחד מתחבר לאותו סגנון של צילום תמונות. 
לכן חשוב מאוד לוודא שאתם מתחברים לסגנון הצילום, לא תמיד כדאי להסתכל ולבדוק רק את המחיר חשוב לוודא שאתם מתחברים לסגנון הצילום, גם אם לפעמים זה יעלה לכם עוד כמה שקלים יותר. 

 

שאנחנו מדברים על צילום מגנטים לברית ביחד עם צילום ברית יש כמה שיקולים שלוקחים בחשבון.

היום אטרקציית מגנטים לאירועים במרכז הפכה להיות האטרקציה המובילה בכל אירוע, אפילו באירועים פשוטים כמו ימי הולדת של גיל 4-5 וצילום מגנטים מזמן כבר לא נחלת אירועי היוקרה וחתונות היוקרה המפוארות.

אז אם אתם חושבים להוסיף שירות של מגנטים לברית אין ספק שמדובר על אטרקציה מיוחדת מאוד.

היום יש הרבה צלמי מגנטים שהם גם צלמים מקצועיים ושאתם חוגגים אירוע כמו ברית מילה אתם יכולים למצוא מקצועי שגם יצלם את האירוע וגם יפיק לכם מגנטים בברית.

אז בשביל לענות על השאלה האם כדאי להוסיף גם מגנטים לברית התשובה היא ברורה, אני יכול להעיד שאם אין לכם בעיה עם תקציב שגדול בעוד 150-200 ש”ח תוכלו להוסיף גם מגנטים לברית בתנאי שאותו צלם של המגנטים יהיה גם צלם הסטילס של הברית.

כמו שציינתי לגבי צילום ברית ככה גם לגבי מגנטים לברית אין מחירון קבוע שקובע כמה צריך לשלם, אבל לכ דבר כזה יש גם הערכת סדר גודל כללית.

צילום מגנטים לברית מתחיל ב 599 ש”ח ויכול לעלות בהתאם לתוספות שכל אחד רוצה להוסיף.

 

צלם לברית
צלם לאירועים קטנים

צלם לברית במרכז למה דווקא אני

שואלים את את עצמכם למה לבחור דווא בי להיות הצלם באירוע שלכם, הנה כמה סיבות שיעזרו לכם לקבל החלטה.

אני מאמין ששירות איכותי ללקוח מתחיל לפני הכל במחיר זול והוגן, לכן אני עושה כל שביכולתי לתת ללקוחות שלי את המחיר הזול והמשתלם ביותר. 

הרבה פעמים לקוחות שואלים אותי איך אני מצליח להיות יותר זול מהרבה אחרים, יש לזה כמה סיבות אבל אני אסביר לכם בדוגמה קטנה.

אם ניקח לדוגמה את רשת קופיקס, כן אותה רשת של בתי קפה שמוכרת מוצרים ב – 5 שקלים ונניח ונכנסתם לקנות שם פחית של קוקה קולה (אחד המשקאות הנמכרים ביותר) העלות של פחית כזאת תהייה 5 ש”ח בלבד אבל אם תעברו לקיוסק שצמוד בכמה מטרים בודדים תגלו שפחית כזאת תעלה לכם 7 ש”ח שזה 40% יותר. אותו מוצר בדיוק שתי הפחיות קרות אבל הבדלי המחירים גבוהים, מכיוון ומדובר בשוק פתוח וכל אחד יכול לקבוע לעצמו את המחיר ייתכן וזה יכול להשתנות אבל אני אישית מעדיף לעבוד בדיוק כמו קופיקס בשיטה מנצחת כי אם זה לא הייה עובד אז הרשת לא הייתה פותחת סניפים בקצב מאוד גבוה. 

האהבה האינסופית שלי לצילום היא זאת שמביאה אותי לרכוש ולהתקדם בכל פעם עם ציוד הצילום המתקדם ביותר שיש.

שזה כולל מצלמת FULL FRAME מבית מותג הצילום המוביל בעולם של CANON וכל עדשות הדור החדש. 

צילום אירועים הוא צילום שונה מכל צילום אחר, אין להשוות בין צילומי מוצרים נניח לבין צילום אירועים.

בצילום פריטים שאנו מצלמי בסדודיו עם כל הכלים והאמצעים הדרושים להשגת תוצאות ממש טובות הכלים האלו לא תמיד עומדים לרשותנו שאנו מגיעים לצלם אירוע כמו ברית מילה במרכז ולכן צילום אירועים שונה בהרבה מכל סוג צילום אחר. 

לכל אירוע אני מביא איתי יותר מ 20 שנים של ניסיון בצילום של כל סוגי האירועים. 

בזמן שכולם עובדים עם מדפסות פשוטות להפקת מגנטים לאירועים אצלי תקבלו פיתוח של תמונות מגנטים לברית עם ציוד פיתוח התמונות המתקדם בעולם.

עם טכנולוגיית MICRO PIEZO שמביאה את התוצאות הטובות ביותר שתוכלו לקבל.

בנוסף בזכות עבודה עם חומרי גלם האיכותיים ביותר ככה גם המגנטים ישמרו לזמן יותר ארוך.

עם השנים ומאות אירועים שעברתי הצלחתי לצבור מאות המלצות מלקוחות שבוחרים בי להיות הצלם בכל אירוע משפחתי שלהם וממליצים עלי לכל המכרים. 

+