צלם לברית ביהוד

צלם לברית ביהוד במבצע חבילת צילום מלאה לברית הכוללת צילום סטילס + צילום מגנטים (ללא הגבלת כמות) + צילום וידאו לברית + הגדלות מגנט מעוצבות + חבילת מתנות הכוללת הגדלות מגנט, בלוקים מעוצבים (אינסטבלוק) + עריכת תמונות מתקדמת רק 790 ש"ח.

חייגו : 050-2299776

תחשבו לרגע על משמעות הצילום בברית שאתם חוגגים, כל תמונה וכל רגע שנוצר בשניות בודדות הוא רגע מיוחד שצריך לתעד למשך שנים, שאתם מזמינים צלם לברית ביהוד אתם לא חושבים רק על צילום האירוע, מה שחשוב לכם זאת המזכרת שתלווה אתכם בעוד שנים רבות מהיום, תשקיעו כמה דקות של מחשבה, כמה דקות לחיפוש קצת יותר יסודי ותצליחו למצוא את הצלם המושלם לברית שאתם חוגגים, אם אתם לא יודעים איך לבחור את הצלם הנה כמה דגשים שיעזרו להבין את המשמעות של בחירת הצלם וכמובן דברים שאתם חייבים להכיור ולדעת ויעזרו לכם להפוך את התהליך להרבה יותר פשוט ומהיר.

תבדקו המלצות

יש לכם מישהו שחגג ברית או כל אירוע אחר בזמן האחרון, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לשאול אותו על הצלם שהיה באירוע, בדקו עד כמה הצלם היה נחמד, איך הוא זרם עם הבקשות של האורחים ושל בעלי האירוע, כמה הוא היה קשוב וכמובן איך התמונות שהוא צילם יצאו, אם מדובר על תמונות שהם סיפקו את בעלי האירוע, נסו לקבל כמה שיותר מידע על התנהלות הצלם עוד לפני איכות ורמת התמונות שלו.
לבחור צלם זה לא רק התמונות שלו, לא משנה על צילום ברית או על צילום של כל אירוע אחר, צריך להיות חיבור עם הצלם ברמה האישית ולא רק ברמה המקצועית.
צלם הוא קודם כל בנאדם, לא תמיד אנחנו מתחברים לכל אחד וזה טבעי, אבל צלם שמבין שהתפקיד שלו זה לתת שירות מקצועי ללקוח שלו הוא יעשה הכל שהלקוח יהיה מרוצה עוד לפני שהוא עושה את הקליק הראשון במצלמה, לכן תבדקו המלצות על הצלם, צלם שהוא וותיק לא יהסס לתת לכם לדבר גם עם לקוחות קודמים שלו ולראות מולם עד כמה הם מרוצים ממנו.

תראו גלריית עבודות

גלריית עבודת עשירה מעידה על כמות גדולה של אירועים, ככל שיש יותר תמונות זה אומר שמדובר על צלם יותר מנוסה שכבר עשה יותר אירועים, בזכות כמות האירועים הוא למד להכיר את הדינמיקה שיש בכל ברית, הוא יודע איך להתנהל באולם אירועים, מה צריך ונכון לצלם.
דבר נוסף חשוב מאוד שצריכים לבדוק בגלריית העבודות שאותה אתם רואים לפני שאתם בוחרים צלם לברית ביהוד הוא שאתם מתחברים לסגנון הצילום, צילום זאת אומנות בדיוק כמו ציור ומוזיקה, לא כל אחד מתחבר לכל סגנון, ככה גם בצילום אירועים, אתם צריכים להתחבר לסגנון של התמונה, יש כאלו שאוהבים תמונות יותר חמות וכהות, ויש כאלו שעבורם כל תמונה חייבת להיות בהירה כאילו צולמה באור יום.


צילום ברית ביהוד – הדברים שחשוב לצלם

אם הזמנתם צלם לברית שאתם חוגגים באזור המרכז, יש כמה דברים חשובים שאולי רבים לא נוטים לייחס להם חשיבות אבל אלו דברים בעלי משמעות רבה דגם אותם יש לצלם.

הכניסה לאולם – צילום של שער הכניסה עם שם האולם, כמה תמונות יפות של המקום שבו חוגגים את האירוע, צילום של קבלת הפנים, של האוכל המעוצב שמוגש בקבלת הפנים, של הכניסה ושל השיחות המתקיימות בין האנשים שנמצאים במקום, בנוסף דווקא ברגעים האלו יכולים להיות רגעים מיוחדים ומשמחים, המקום של המפגש של האנשים שמגיעים יחד לחגוג את טקס הברית המיוחד.

שולחנות ועיצובים מיוחדים – אם השקעתם בקשת של עיצוב בלונים מיוחד בברית אתם בטח רוצים שיהיו תמונות של הקשת ושהיא תהיה חלק מהמזכרת באלבום שלכם, עוד עיצובים מיוחדים שיש, שולחן של מתוקים שהכנתם או אפילו בקבוקים קטנים שאתם שמים על שולחן מיוחד בתור מזכרת, כל דבר שיש באירוע חשוב מאוד לצלם אותו, אלו גם דברים שאתם צריכים לבדוק בגלריית העבודות, האם הצלם שאתם בוחרים מציג לכם גם דברים כאלו, לראות שמדובר באמת על מישהו ששם לב ודגש לפרטים הקטנים.