לוגו הממגנטות

050-3337-855

זמינים 24/7 חייגו אלינו לקבלת הצעת מחיר

צלם לברית בחולון

050-333-7855

צלם לברית בחולון שמגיע לתעד את האירוע שלכם בצורה הכי מקצועית שיש. ציוד צילום מקצועי, ניסיון של שנים, שירות אדיב ואישי ויחס חם. לעשות את התמונות המיוחדות ביותר לאירוע בלתי נשכח. כי צילום ברית זה לא רק ללחוץ על כפתור במצלמה, זה להעביר את הרגש והתחושות דרך תמונה.

צלם לברית בחולון

אני מאמין ובגלל זה אני עושה

הידיעה שהתמונות שאני מצלם היום יש להן משמעות הרבה מעבר ל"עוד תמונה" זה מה שמשך אותי מתחילת הדרך להמשיך ולעסוק בצילום, כשאני קם בבוקר ומחכה להגיע לעבודה זה מעיד עליי שאני באמת עושה משהו שאני אוהב. אני גם יודע שבכל חלק מהאירוע נוצרים רגעים מרגשים וחשוב לי לתעד אותם"

לבחור נכון - כמה דברים שיעזרו לכם לעשות את זה

אתם בחיפוש אחרי צלם לברית בחולון ובטח קצת מבולבלים, לכן הכנתי לכם הסברים מלאים כל מה שאתם צריכים לדעת לפני שאתם בוחרים צלם לברית. 

והכי חשוב איך לבחור נכון צלם מקצועי, ועוד כמה טיפים מועילים שיעזרו לכם לקבל הצעות מחיר משתלמות זולות במיוחד.

חשוב לדעת לשאול את השאלות הנכונות וכמובן גם לדעת מה התשובה הכי נכונה שאתם צריכים לקבל על אותה השאלה.

חשוב מאוד שהכל יתאים לצרכים שלכם וכמובן גם לתקציב שלכם ושיהיה לכם חיבור עם הצלם, אל תדלגו על כל מה שאני ממסביר כאן.

צלם לברית בחולון - שאלות ותשובות

ניסתי לסדר את השאלות והתשובות לפי סדר החשיבות, למרות שהניסיון שלי בשיחות עם לקוחות לימד אותי שמה שהכי חשוב הוא המחיר, אבל לפני שאתם קובעים כמה תשלמו כדאי שתיקחו עוד כמה דברים בחשבון.

זמני העבודה הם חשובים ביותר, אתם צריכים לדעת מתי הצלם שלכם מגיע וכמה זמן הוא נשאר איתכם ועד איזה שעה הוא יהיה איתכם.

אם נניח אתם מזמינים את האורחים לשעה 14:00 בצהריים חשוב לוודא שגם הצלם שלכם יהיה שם שכבר ראשון האורחים יוכל להצטלם. 

ומעל הכל שיהיה זמן מספיק בכדי לבצע את צילומי המשםחה שהם החשובים ביותר.

כל צלם לברית תמיד יגיע לפני תחילת האירוע בכדי לבצע את צילומי האווירה, שאלו הם צילומים חשובים מאוד במיוחד אם השקעתם בעיצוב מיוחד לאירוע. 

אם סגרתם מול הצלם שפיק לכם גם אלבום חשוב לדעת מתי אתם מקבלים את האלבום, אם מדובר רק על צילום אז חשוב לסכם מתי אתם מקבלים את התמונות מהאירוע ואיך אתם מקבלים.

אם על דיסק, אם על התקן נייד או אם אתם מקבלים את כל התמונות באמצעות שליחת קבצים במייל.

אם מדובר על צילום מגנטים ואתם גם מקבלים הגדלות מגנט מעוצבות בקשו לדעת מתי תקבלו את ההגדלות שלכם.

איך זה עובד אצלי ?

אצלי בסיום כל אירוע כל התמונות יוגשו לכם מיד עם סיום האירוע על דיסק DVD. (מדובר על פעולה פשוטה שנפלאות הטכנולוגיה שלנו היום מאפשרת לי להגיש לכם את התמונות שצולמו מיד עם סיום האירוע).

אם מדובר גם על עריכת התמונות, ברוב המקרים העריכה מתבצעת עד 20 ימי עבודה וכל זה תלוי בכמות התמונות שיש לערוך.

בהזמנת מגנטים לברית תקבלו את המגנטים שיופקו לאורחים שלכם במהלך האירוע, את המגנטים האישיים יחד עם ההגדלות תקבלו מיד עם סיום האירוע.

שמדברים על על צילום חשוב מאוד גם האמצעים איתם בכדי לקבל תוצאות יותר טובות.

צילום באמצעות מצלמה מקצועית יביא לכם תוצאות הרבה יותר טובות אל מול צילום של מצלמה לא מקצועית.

אם מדובר על צילום מגנטים לברית יש לוודא כיצד מפתחים לכם את תמונות המגנט.

היום יש המון סוגים של מדפסות ולא כולן מתאימות להפקת מגנטים, חשוב לוודא שצלם המגנטים שלכם עובד עם ציוד צילום מגנטים מקצועי ואיכותי שמתאים למגנטים.

בכדי שהמגנטים ישמרו לאורך זמן חשוב מאוד לוודא שעובדים עם ציוד פיתוח תמונות איכותי.

שמדובר על אירוע כמו צילום ברית מילה בחולון, מכיוון שיש לכם רק 8 ימים לסגור את הכל בטח אין לכם זמן לחוזים כתובים, חתימות, פגישות ועוד.

אבל אתם רוצים להיות רגועים ורוצים שיהיה לכם משהו כתוב.

כדאי מאוד שיהיה לכם משהו כתוב מהצלם שמאשר שהוא מגיע, וכמובן גם מה אתם מקבלים ממנו.

מומלץ מאוד שכל מה שסגרתם יהיה כתוב שלא יהיו אי הבנות לאחר מכן.

גם הודעת ווצאפ יכול להיות בסדר אבל כדאי מאוד שהדברים יהיו כתובים.

בגלל שאני מבין את הלחץ שלכם בתוך כל הבלאגן וההתרגשות, אצלי תקבלו הסכם כתוב במיידי באמצעות שליחה במייל ובו כל הפרטים של האירוע, את כל זה אני עושה עבורכם, אתם רק פותחים את את המייל עוברים על הדברים ושולחים מייל תגובה שאתם מאשרים את התנאים.

משם נשאר לנו רק להיפגש באירוע, לכם להתרגש מהטקס המיוחד וממני לתעד עבורכם את כל מה שוקרה באירוע.

יש כמה דברים חשובים שצריכים להיות כתובים והם :

תאריך האירוע – תאריך מדויק כולל היום לוודאות מוחלטת.

מיקום האירוע – שם האולם ובנוסף העיר בה האולם נמצא. (יש לא מעט אולמות עם אותו השם בערים שונות).

שעת הגעה של הצלם – שהצלם ידע בדיוק הוא מגיע ואתם מגיעים בכדי שיהיה זמן לצילומי אווירה וצילומי משפחה.

כמה שעות עובדים – שיהיה ברור כמה זמן הצלם מלווה אתכם במהלך האירוע ואם יש תוספת של זמן מה התגמול שמסכמים עליו.

מה מקבלים במדויק – אם סיכתם על צילום מגנטים והגדלות חשוב מאוד לוודא כמה הגדלות וכמה מגנטים אתם מקבלים.

כמה משלמים ומתי ואיך – חשוב שהסכום יהיה כתוב וחשוב מאוד לסכם מתי מתבצע התשלום.

שמדברים על צילום ברית מילה בחולון אין מחירון מדויק.

לכל צלם לברית בחולון יש את המחיר שלו, אבל אתם יכולים לראות את המחירים שלי ולקבל הערכת סדר גודל כמה צריך לעלות צילום ברית.

העלות של צילום ברית בדרך כלל נעה החל מ 690 ש"ח ומגיעה גם ל – 1800 ש"ח, אבל יכולה לעלות הרבה יותר בהתאם לתוספות שאתם רוצים להוסיף, כמו למשל צילום וידאו עם ערכיות מיוחדות או אולי הוספת אלבומים ומגנטים לאירוע.

צלם לברית בחולון - למה דווקא אני

שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בי להיות הצלם בברית שאתם חוגגים בחולון, יש לזה לא מעט סיבות, אבל לפני הכל ולפני רשימת הסיבות המלאה, אני חושב שבאמת העיר חולון יש בה משהו מיוחד, יש בעיר חולון אזורים ממש קסומים, מי מאיתנו לא אוהב לבלות בפארק המים הגדול של ימית 2000 שנמצא באחת השכונות הראשונות של חולון של קריית שרת, מעבר לזה שבחולון אפשר למצוא את האטרקציה המדהימה הזאת, יש בעיר הזאת גם המון היסטוריה, כל אזור חוסמסה, אזור שמספר על הגבורה ועל הסליקים שאפשר למצוא בחולות חוסמסה, אז בכל מקרה לעיר חולון יש לי סימפטיה מיוחדות ואני מאוד אוהב להיות ולבלות בה, ותמיד גם אשמח לצלם ברית בכל אחד מאולמות האירועים בחולון.

הצילום אצלי זאת אהבה שלא נגמרת, זה התחיל עוד בימי התיכון, במגמת הצילום, והמשיך עד ללימודי צילום בסטודיו M שנמצא במונפלייה (מונפלייה זאת עיר ציורית ומיוחדות מאוד, הנמצאת בדרום צרפת). 

כל אלו תמיד מביאים לרכוש את ציוד הצילום המתקדם ביותר שקיים, ותמיד להיות בקדמת טכנולוגיית הצילום, ככה שלא רק אני נהנה מהאהבה שלי לצילום, גם הלקוחות שלי זוכים לקבל את התמונות האיכותיות שניתן לייצר באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת שיש היום בעולם הצילום. 

 

אני יוצא תמיד מנקודת הנחה אחת, "איש המכירות הטוב ביותר הוא הלקוח המרוצה" אז במקום להעסיק איש מכירות אחד, אני פשוט יוצר לעצמי עשרות רבות של לקוחות מרוצים. וזה מה שמניע אותי לתת לכל לקוח שלי את השירות הטוב ביותר שאפשר לתת. 

אם כבר מדברים על שירות איכותי, שירות איכותי וטוב מתחיל במחיר הוגן, אני תמיד נותן את המחירים ההוגנים ביותר שאפשר לתת, לא פעם תשמעו הרבה שיאמרו לכם שמחיר יותר זול מעיד על איכות ירודה, אבל לא במקרה הזה, תחשבו לרגע על קופיקס, (כן, אותה רשת של בתי קפה) שמוכרת קפה ב – 5 ש"ח בלבד, אבל נעזוב לרגע את נושא הקפה, בקופיקס תוכלו למצוא גם שתייה קרה, כן פחית של חברת קוקה קולה (ווואיי כמה פרסומות הבאתי לכם כאן ברגע אחד) בכל מקרה לא שאני מקבל כסף מקופיקס או קוקה קולה, רק לצורך ההמחשה, פחית בקופיקס תעלה לכם 5 ש"ח, אבל אם תקנו אותה בקיוסק ליד היא יכולה לעלות לכם שם 7 ש"ח, שזה 40% יותר !.

מכאן המסקנה ברורה מאוד, כל אחד יכול לתמחר את השירות שלו במחיר הוגן ועדיין להרוויח.

צילום ברית בחולון
זמינים 24/7