צלם לברית בבני ברק

מחפשים צלם לברית בבני ברק ורוצים לקבל מחיר הוגן, שירות ללא פשרות וצילום מקצועי?
הגעתם למקום הנכון! אנו מציעים לכם חבילת צילום ברית מלאה במחיר המשתלם ביותר בישראל!

חייגו : 050-2299776

טקס ברית מילה הוא טקס יהודי מסורתי מיוחד, הוא מה שמשייך אותנו לזהות של העם היהודי.

לא משנה אם מדובר על דתיים, חרדים או חילונים את ברית המילה כל יהודי עושה ולא מוותר על מסורת של אלפי שנים.

לכן, אירוע מיוחד כזה של ברית מילה הוא משהו שחייבים לתעד, גם בכדי שתהיה מזכרת וגם שנוכל להעביר לדורות הבאים שיהנו מתיעוד של האירוע.

איך לבחור צלם לברית בבני ברק

כמו שכבר הבנתם, לצילום ברית מילה יש משמעות מאוד גדולה. לכן, בחירת צלם לברית היא משימה שמצריכה שמירה על מספר דגשים חשובים בכדי לעשות את הבחירה הנכונה. לשם כך, הבאנו לכם מדריך שיעזור לכם לבחור צלם לברית במרכז צעד אחרי צעד בקלות ומהירות.

תמונה שמעבירה רגש

אין אחד שלא מכיר ויודע שכל תמונה שווה אלף מילים, אבל תמונה שמעבירה רגש שווה הרבה יותר.

תמונה צריכה לספר סיפור, להעביר רגש, לחשוף דברים מיוחדים ולעורר רגשות, לכן אל תתפשרו רק על צילום של תמונה חדה ומדויקיית, חפשו צלם שכל תמונה שלו מעבירה לכם רגש ומראה לכם מה באמת קורה לאדם באותו הרגע.

לדעת ללחוץ על כפתור ולעשות פוקוס במצלמה כל אחד יכול, ככה מקבלים באמת תמונות באיכות מעולה, אבל מה קורה שאתם רוצים משהו שהוא קצת מעבר, לשם כך אתם צריכים למצוא צלם שיביא לכם תמונות שמעבירות רגש, אלו התמונות המיוחדות ביותר שתוכלו לקבל.

אדיבות וחיוך שלא יורד מהפנים

צילום אירוע זאת משימה מלחיצה מאוד. גם אם אתם לא חושבים ככה לצלם יש המון אחריות.

הוא צריך לדאוג להיות בכל מקום בכל זמן, הוא חייב לדעת ולזהות מה קורה בכל שלב באירוע ולהיות מוכן עם המצלמה ולתעד זאת.

יש מקרים בהם צלמים גם לא יכולים להרשות לעצמם להתפנות בכדי להיות זמינים ומוכנים לצלם ולתעד את האירוע בצורה הטובה ביותר.

למרות כל הלחץ הגדול שבו נמצא הצלם, הוא חייב להיות תמיד אדיב וחייכן אל האורחים באירוע וגם אל בעלי השמחה. לכן, אדיבות וחיוך הוא זה מרכיב חשוב מאוד בבחירת צלם לברית בבני ברק.

לא מתרוצצים

ברית מילה זהו טקס שיש לכם רק שמונה ימים לארגן הכל, אתם בטח לא רוצים למצוא את עצמכם מעבירים המון זמן בחיפושים אחרי צלם מקצועי לברית.

הרבה מאוד צלמים לברית לא תמיד מספקים לכם גם צילום וידאו וגם מגנטים בנוסף לצילום סטילס. המסקנה במקרה היא כזה היא שעדיף לכם למצור צלם מקצועי שמספק לכם את הכל במקום אחד מבלי שאתם בכלל צריכים להתורצץ.

אז במקום להתורצץ בין מספר נותני שירות אצלנו תוכלו לקבל את כל מה שאתם צריכים לברית מבחינת צילום במקום אחד, גם צילומי מגנטים לברית, גם צילומי וידאו, עריכות אלבומים ועוד.

מחירים הוגנים

לכלם צלם לברית מחיר משלו, אבל מחיר הוא הדבר שמשפיע ביותר על בחירת הצלם בהרבה מאוד מקרים.

מחירים הוגנים הם דבר חשוב מאוד, במיוחד בתחום שאין בו מחירון מדויק וכל צלם יכול לקבוע כמה הוא רוצה לגבות עבור צילום ברית.

בשביל שתוכלו לקבל הערכת סדר גודל כמה נהוג לשלם על צילום ברית, הבאנו לכם כאן את המחירון הבסיסי שלנו.

חבילת הצילוםמחיריםמידע נוסף
צילום סטילס בלבד290-590 ש"חקיים הדבל מאוד גדול בין מחיר הבסיס למחיר הגבוה ביותר, הסיבה לכך היא כמות המוזמנים באירוע, משך זמן העבודה והמיקום של האירוע. צילום בסיסי של 290 ש"ח הוא עד שעתיים צילום והחבילה הגדולה יותר כוללת גם עריכת תמונות ועד 4 שעות צילום.
צילום סטילס + מגנטים590-790 ש"חחבילה שכוללת צילום מגנטים ללא הגבלת כמות כולל צילום תמונות סטילס של האירוע. בנוסף תקבלו הגדלות מגנט מעוצבות במתנה.
מגנטים לברית500 ש"חצילום מגנטים בלבד לא כולל את קובץ התמונות שצלמו במהלך האירוע. הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות + הגדלות מגנט מעוצבות.
מגנטים + וידאו + סטילסהחל מ 890 ש"חהחבילה המלאה שכוללת צילום מגנטים ללא הגבלת כמות, צילום וידאו כולל עריכות, צילום תמונות סטילס כולל עריכה מלאה ואלבומים מעוצבים לפי בחירה.

צלם לברית בבני ברק – שאלות ותשובות

כל התשובות לכל השאלות לבחירת צלם לברית מקצועי לאירוע שאתם חוגגים בבני ברק והסביבה.

כמה עולה צלם לברית?

המחיר של צילום ברית מתחיל החל מ 290 שקלים חדשים לצילום בסיסי של סטילס בלבד ועד 1200 ש"ח לחבילת צילום מלאה הכוללת וידאו ומגנטים עם אלבומי תמונות.

האם צלם מגנטים יכול להיות הצלם של הברית?

בהחלט כן. היום יש המון צלמי אירועים מקצועיים שבנוסף מעניקים גם שירות של צילום מגנטים, ככה שאתם יוכלים לקבל גם צילום מקצועי מצלם וותיק וגם מגנטים מרשימים במיוחד.

כמה זמן לפני הברית צריכים לסגור מול צלם?

כל צלם יודע שיש לכם רק שמונה ימים לארגן הכל, לכן העדיפות ככל שתקדמיו יותר טוב ככה תהיו בטוחים שיש לכם צלם מקצועי בברית. אבל גם אם תיצרו קשר יום לפני והצלם פנוי לא תהיה לכם בעיה לסגור בקלות צילום מקצועי לאירוע.

איך להשיג מחיר זול לצילום ברית?

אחד הדברים שקובעים את המחיר של צילום ברית הוא המיקום של הצלם.
אם אתם חוגגים ברית בבני ברק מומלץ להזמין צלם מהאזור שלכם, הצלם לוקח בחשבון בהצעת המחיר את עלויות הדלק וזמני הנסיעה, ככל שתחפשו יותר קרוב ככה תצליחו להשיג מחיר יותר זול.

כמה תמונות מקבלים בצילום ברית?

כמות התמונות נקבעת בהסכם מול הצלם, לכל הפחות אתם צריכים לקבל 300 תמונות מהאירוע.
נהוג לתת גם עריכה של 10-15 תמונות לאחר האירוע אבל זה נקבע מול ההסכם עם הצלם ותלוי בחבילת הצילום שאותה סגרתם.

כמה מגנטים מקבלים בצילום מגנטים לברית?

חבילות מגנטים לאירועים מגיעות היום ללא הגבלת כמות, בדרך כלל כמות המינימום של מגנטים באירוע נקבעת לפי כמות המוזמנים באירוע.
באירוע ברית מילה שבו יש כ – 100 מוזמנים נהוג לפחות להוציא 200-250 מגנטים שזה כולל שכפול של כל תמונה כמספר המצלומים.

מה הזמינות שלכם לצלם אירוע?

אם אנו פנויים אנו נשמח לתת לכם שירות מהיום להיום. אתם מוזמנים ליצור את איתנו קשר בכל שעה ונשמח לתת לכם הצעת מחיר לסוג האירוע אותו אתם רוצים לצלם.