רוצים לדעת איך להפיק אירוע ברית מיוחד שכולם יזכרו? קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לעשות את זה בצורה מושלמת. תינוק שמגיח לאוויר העולם גורם להתרגשות רבה, ככל הנראה הריגוש העוצמתי ביותר שאפשר לחוות. באופן טבעי ההורים רוצים לחגוג את המאורע הכל כך משמח עם כל מכריהם וחבריהם – ואצל היהודים המועד המתבקש הוא 8 ימים לאחר הלידה, כשמתבצעת ברית המילה. אמנם הרך הנולד הוא מוקד האירוע, אבל במקביל ישנו רצון מובן להפוך את הברית לייחודית וכזו שכולם יזכרו. הטיפים הבאים יעזרו לכם לארגן חגיגה בלתי נשכחת.

לוקיישן

המפתח הראשון להצלחת האירוע הוא המקום שבו הוא ייערך. מומלץ למצוא גן אירועים או אולם אירועים קרובים למקום המגורים של ההורים, כדי שלא יהיה צורך לטלטל את התינוק בן השבוע בלבד – שגם כך עובר חוויה לא פשוטה מבחינתו – למרחק גדול מדי. דגש נוסף הוא התאמה למספר האורחים הצפוי ולאופי האירוע. עוד אופציה שכדאי לקחת בחשבון היא קיום האירוע בבית פרטי, של המשפחה עצמה או של אדם קרוב אליה. התנאי ההכרחי לכך הוא מרחב גדול מספיק, ורצוי שתהיה גם חצר. הרווח הוא חיסכון כספי משמעותי כך שנשאר סכום גדול יותר לטובת שדרוג האירוע באמצעות אטרקציות מוצלחות.

קייטרינג

המפתח השני הוא האוכל שיוגש בברית. אמנם המטרה היא לשמוח בשמחת ההורים הטריים, אבל במקביל האורחים מצפים גם לחוויה קולינרית משמחת. ההמלצה העיקרית בהקשר זה היא לוודא שהקייטרינג הנבחר מספק מענה טעים לכל האורחים – כולל צמחונים, טבעונים, רגישים לגלוטן וכו'. כמו כן כדאי להעדיף מנות קלילות יחסית שמאפשרות ליהנות מהאוכל בלי תחושת הכובד שמתלווה לפעמים לארוחה לא מדויקת.

צילום עם רגש

כל אירוע הוא כמובן מרגש, אבל כשמדובר על ברית מילה ההתרגשות בשיאה. בנוסף, לפחות במרבית המקרים, ההורים מגיעים אחרי ימים אינטנסיביים מאוד ולילות עמוסים לא פחות, וגם במהלך הברית חייבים כמובן להקדיש את מלוא תשומת הלב לתינוק. בהתאם חשוב לבחור צלם עם ניסיון רב בבריתות – כזה שיודע לצלם עם רגש ושאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. בדרך זו ההורים יכולים להתפנות לתינוק ולחגיגה ולא צריכים לדאוג גם לצילומים.

אטרקציות

על-מנת להפוך את האירוע לבאמת בלתי נשכח, כדאי להוסיף לו אלמנט ייחודי. אטרקציה שתוסיף עניין ואולי אפילו תגנוב את הפוקוס מהתינוק לכמה דקות. מופע של אמן חושים הוא אטרקציה שתייצר תחושת וואו של ממש אצל אורחי ואורחות הברית, ובפרט אם מדובר באמן מוכשר שיודע לסחוף את הקהל וגם להתאים את עצמו אליו. מרום מור הוא אמן חושים ישראלי מוכר שמשלב במופע שלו טלפתיה, הומור, רגש, הפעלה של הקהל ובעיקר המון רגעים שבהם כל הנוכחים חשים את אותה תחושה נדירה, תחושה שכוללת גם פליאה, גם הערכה, גם התלהבות וגם סקרנות ("איך לעזאזל הוא עושה את זה ?!?"). המופע מותאם לאופי האירוע והקהל, ומשדרג מאוד את ברית המילה. אגב, גם אחרי שתצפו בצילומים שמתעדים את המופע של אמן החושים לא תבינו איך הוא עשה את זה ולא תאמינו שזה באמת קרה…

לסיכום

עכשיו שאתם איך להפיק אירוע ברית מיוחד שכולם יזכרו, כל מה שנשאר לכם הוא למצוא צלם לברית בחולון בעל ניסיון עם כישורי צילום של אומן שיביא לכם את התמונות המיוחדות ביותר מהאירוע שלכם.