איך לבחור אולם אירועים לברית

  • by

שואלים את עצמכם איך לבחור אולם אירועים לברית ? הולכים לאיבוד בין כל האפשרויות הקיימות לחגיגת ברית מילה ? הבאנו לכם את המדירך שיש בו כל מה שאתם צריכים לבחירת אולם לברית מילה בצורה הטובה ביותר.

אין ספק כי ארגון אירוע ברית מילה היא משימה לא פשוטה בכלל, יש לכם רק שמונה ימים מרגע הלידה ועד הברית ולתוך כל ארגון האירוע צריכים להוסיף התמודדות עם ילד חדש שרק נולד, התרגשות רבה וכמובן גם המון שמחה, אז איך בתוך כל הבלאגן וההתרגשות הזאת מצליחים לבחור אולם לברית, קבלו את הדגשים שיעזרו לכם לעשות את זה צעד אחרי צעד.

מיקום האולם

המיקום של האולם הוא הדבר הראשון שצריך להנחות אתכם, אם אתם גרים באזור המרכז כמובן שהעדיפות היא למצוא אולם במרכז, יחד עם זאת להתחשב גם באורחים שמגיעים אליכם לאירוע, נכון שישראל היא מדינה קטנה ולבטח הגעה למקומות בארץ לא אורכת זמן רב במיוחד (אם לא לוחקים בחשבון את הפקקים שיש בכל כביש). אבל בכל מקרה חשוב מאוד לבחון מהיכן רוב האורחים מגיעים לאירוע ורק לאחר מכן למצוא אולם לברית שממוקם בציר מרכזי ונוח לאורחים.

עיצוב האולם

רבים נוטים להקל ראש ברגע שזה מגיע לעיצוב של האולם לברית, הסיבה לכך שהם לא מייחסים לזה יותר מידי חשיבות, אבל חשוב להבין כי רק בזכות העיצוב האירוע שלכם יכול להיות מושלם הרבה יותר, יש לא מעט אולמות אירועים שמשיקעים בעיצוב, החל מהכנסת ארונות בהתאמה אישית כחלק מעיצוב האולם, עיצובים של תאורה מיוחדת ואפילו מסכים מיוחדים עליהם ניתן להקרין מצגות במהלך האירוע.

תקציב

גם שמחפשים צלם לברית או אולם לברית התקציב הוא הדבר שמקבל את המשקל הרב ביותר בנוגע להחלטות, נכון לומר כי רוב האנשים מחפשים מוצרים או כל סוג של שירות אחר רק לפי התקציב, אבל אם אפשר לחלק את התקציב בצורה אחרת, לא חייבים להשקיע את כל התקציב רק באולם האירועים בו רוצים לחגוג את האירוע, ניתן לחלק את השקעת התקציב בצורה שבה יהיו עוד דברים נוספים באירוע, כגון צילום האירוע, אטרקציות מיוחדות לאורחים כמו צילום מגנטים ועוד.

איך לבחור אולם לברית

תעודת כשרות

גם אם אתם לא מקפידים על כשרות, ייתכן מאוד ואחד האורחים שלכם לבטח חשוב לו ומקפיד על נושא הכשרות, לכן חשוב לוודא שקיימת תעודת כשרות גם הכי בסיסית לאולם האירועים, לא רק בשבילכם אלא בשביל האורחים שלכם, תחשבו לרגע על אורח שמגיע לכבד אתכם ומוצא את עצמו לא יכול לאכול מטעמי כשרות, הוא לא יהנה מהאירוע ולכן חשוב להקפיד מאוד על נושא זה.