צלם לברית בהרצליה

צלם לברית בהרצליה מבצע חבילת צילום מלאה הכוללת צילום סטילס + צילום וידאו לברית בהרצליה + הפקת מגנטים לברית ללא הגבלת כמות רק 790 ש"ח.

צילום ברית בהרצליה – למה דווקא אנחנו

אם אתם מחפשים שירות של צילום ברית בהרצליה, אתם בטח שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו לצלם לכם את הברית.
הנה כמה סיבות שיעזרו לכם לקבל את ההחלטה הטובה ביותר ולבחור בנו להיות צלם לברית בשרון לאירוע שלכם.

אנחנו יותר זולים

קודם כל אנחנו הרבה יותר זולים מכל המתחרים שלנו, אנו מביאים לכם את האפשרות להזמין צילום סטילס לברית במחיר של 290 ש"ח בלבד !
בנוסף אנו מביאים לכם חבילות צילום מלאות הכוללות צילום מגנטים לברית בהרצליה לרבות צילום וידאו לברית בהרצליה במחיר של 790 ש"ח בלבד.
ועוד המון חבילות צילום ברית במחירים זולים במיוחד, צרו איתנו קשר וקבלו את כל חבילות הצילום המשתלמות במיוחד.

צילום מקצועי

אנו עובדים עם ציוד הצילום הטוב והמתקדם ביותר מבית מותג הצילום של CANON מצלמות FULL FRAME באיכות צילום שאין שני לה.
צילום וידאו באיכות 4K ועריכת סרטי וידאו מתקדמת ברמת הפקות טלוזיניות ובאיכות שניתן להקרין ולהנות מחווית צפייה שעדיין לא הכרתם.
בנוסף לשימוש בטכנולוגיית הצילום המתקדמת ביותר אנו משלבים שיטות מסורתיות שאלו יחד יוצרים הרמוניה מושלמת ליצרית התמונות המיוחדות ביותר.

ניסיון של שנים

לכל ברית בהרצליה אנו מביאים אתנו ניסיון של יותר מ 14 שנים בתחום צילום האירועים, בזכות הניסיון אנו יכולים להתמודד עם כל מורכבות של צילום, מכירים את הדינמיקה של האירוע ויכולים להיות זמינים ומוכנים בכל שלב בברית ולצלם את הדברים החשובים והעיקריים.

הכל במקום אחד

אנו מעניקים לכם את כל שירותי הצילום המתקדמים במקום אחד, צילומי וידאו, עריכות אלבומים צילומי סטילס, הפקת מגנטים לברית והכל ברמה הגבוה ביותר ובאיכות הצילום המתקדמת בעולם.

עשרות המלצות

אחרי עשרות רבות של אירועים בכל פעם יש לנו לקוחות ממליצים שבוחרים לחזור אלינו בכל פעם מחדש ובכל אירוע שהם חוגגים במשפחה.
אם גם אתם מחפשים צלם לברית שהיפוך להיות חלק מכל השמחות והאירועים המשפחתיים שלכם, אנו נשמח לקחת חלק ולצלם גם את השמחות והרגעים המיוחדים שלכם.

צלם לברית בהרצליה – שאלות ותשובות

כמה עולה צלם לברית בהרצליה ?

מחיר של צלם לברית בהרצליה מתחיל החל מ 290 ש"ח לחבילת צילום בסיסית ויכול להגיע עד מחיר של 1500 ש"ח לחבילת צילום מלאה הכוללת צילומי וידאו ועריכות אלבומים לרבות צילום מגנטים לברית בהרצליה.

האם צלם מגנטים יכול לצלם גם את הברית ?

בהחלט כן, אין שום בעיה שצלם מגנטים יהיה גם הצלם של הברית, היום יש הרבה מאוד צלמי מגנטים מאוד מוכשרים שבהחלט יכולים גם לצלם אירוע כמו ברית מילה.
חשוב להקפיד ולמצוא צלם בריתות מקצועי, כזה שעבורו צילום מגנטים לברית זאת לא אטרקציה אלא הוא הוא לוקח את הצילום ברצינות וישמח להעניק לכם שירות של צילום הברית.

איזה חבילות צילום יש לכם ?

אצלנו תוכלו למצוא את כל חבילות הצילום, צילום מגנטים, צילום וידאו וצילום בלבד, אפשר לבחור ולהתאים לעצמכם את החבילה לפי דרישה שלכם, ככה תוכלו לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים וגם מחיר הרבה יותר משתלם והוגן.

איך סוגרים מולכם ?

אנו זמינים לתת לכם מענהוייעוץ מקצועי בחינם, כל יום החל מהשעה 07:00 בבוקר ועד 23:00 חייגו אלינו חופשי, אתם מוזמנים להתקשר, לשאול ולהתייעץ ללא כל התחייבות מצידכם והכל 100% ייעוץ מלא והתאמת החבילה בחינם.

מה החבילה הכי זולה שלכם ?

חבילת הצילום הזולה ביותר היא חבילה הכוללת צילום סטילס בלבד והמחיר שלה 290 ש"ח בלבד, בנוסף יש חבילה משתלמת מאוד הכוללת צילום מגנטים + צילום סטילס במחיר של 690 ש"ח בלבד, מדובר על החבילה המשתלמת ביותר, מכיוון ואתם גם מקבלים צילום לאירוע ובאותה נשימה גם מעניקים את המזכרת הנפוצה והטובה ביותר (מלכת האטרקציות) של מגנטים לברית לאורחים שלכם.

צלם לברית בהרצליה מחיר – כמה תשלמו על צילום ברית

המחיר של צלם לברית בהרצליה הוא לא משהו קבוע, אין מחירון שלפיו כל צלמי האירועים עובדים, כל צלם יכול לקבוע את המחיר שלו.
אבל בשביל שתהיה לכם הערכת סדר גודל, הבאנו לכם את רשימת המחירים שלנו שתבינו בערך מה הכיוון של המחירים שתשלמו.

חבילת צילוםמחירפרטים נוספים
בסיסית290 ש"חצילום סטילס בלבד עד שעתיים
צילום + מגנטים690 ש"חצילום סטילס בברית  + הפקת מגנטים ללא הגבלת כמות + 6 הגדלות מגנט
צילום + מגנטים + וידאו790 ש"חחבילה הכוללת צילום סטילס + הפקת מגנטים + צילום וידאו במהלך טקס הברית.