צלם לברית בדרום

צלם לברית בדרום מבצע חבילת צילום מלאה הכוללת צילום סטילס מקצועי ואומנותי + צילום מגנטים באיכות FULL HD ללא הגבלת כמות + צילום וידאו לטקס הברית רק 790 ש"ח.

אתם מחפשים צלם לברית בדרום ורואים שיש לא מעט חבילות צילום ברית וקצת הולכים לאיבוד, בשביל הבאנו לכם את כל הסיבות הטובות לבחור דווקא בנו להיות חברת הצילום גם בברית שלכם, אם אתם שואלים את עצמכם למה לבחור דווקא בנו.

מחיר משתלם

קודם כל אנחנו יותר זולים מכל המתחרים שלנו, לכל צלם לברית מחיר משלו, אין מחירון מדויק כשזה מגיע לצילום אירועים.
אצלנו אנו מביאים לכם את המחירים ההוגנים והמשתלמים ביותר, חבילות צילום מלאות החל מ 790 ש"ח בלבד, חבילות מורחבות הכוללות פיתוח אלבומים ועריכות וידאו מתקדמות ועוד.
בנוסף אצלנו תוכלו לקבל חבילות צילום בסיסיות החל מ 290 ש"ח.

בשונה מהרבה צלמי אירועים אחרים שאינם מפרסמים מחירים, אצלנו תוכלו לקבל שקיפות מלאה של כל המחירים.

הרבה מאוד צלמי אירועים לא מפרסמים מחיר, הסיבה העיקרית לכך היא בכדי שיוכלו לבצע אפליית מחירים.

סיבה נוספת בגללה לא מפרסמים מחירים היא בכדי להתאים לכל אחד את החבילה המתאימה לו לפי הבקשות והצרכים שלו.

בשביל שתוכלו לקבל הערכת סדר גודל כמה תעלה לכם חבילת צילום ברית בדרום, הבאנו לכם את המחירון שלנו.

חבילת צילוםמחירמה כוללת החבילה
בסיס290 ₪חבילת צילום בסיסית הכוללת בתוכה צילום סטילס בלבד + עריכת תמונות בסיסית.
בסיס +690 ₪חבילת צילום הכוללת בתוכה צילום סטילס + צילום מגנטים ללא הגבלת כמות + הגדלות + עיצוב מסגרת למגנט במתנה.
חבילה מורחבת790 ש"חחבילה הכוללת צילום סטילס + צילום מגנטים + צילום וידאו, הכוללת בתוכה עיצוב תמונות ללא עריכת וידאו, תוספת עבור עריכת וידאו החל מ 150 ₪.

הכל במקום אחד

במקום לחפש צלם לברית בנפרד, וגם לחפש צלם מגנטים או צלם וידאו, אצלנו תקבלו הכל במקום אחד, אתם לא צריכים להתמודד עם מספר נותני שירות, אצלנו תקבלו הכל עם ראש שקט ובמקום אחד בקלות ופשטות.

צילום מקצועי

הצילום המקצועי והמתקדם ביותר, בזכות שימוש בטכנולוגיית הצילום המתקדמת ביותר לרבות שילוב של טכניקות מסותריות שאלו מאפשרים לנו להיות החברה המובילה בדרום לצילום כל סוגי האירועים.

ניסיון של שנים

לכל אירוע שאליו אנו מגיעים אנו מביאים איתנו יותר מ 14 שנים של ניסיון בצילום אירועים, הדינמיקה עם האנשים ועם האירוע, היכולת לשלב צילום ויחסי אנוש מעולים, הם אלו שהובילו אותנו להיות חברת צילום המובילה בדרום.

שירות ללא פשרות

"אנשי המכירות הטובים ביותר הם לקוחות מרוצים" – במקום להעסיק אנשי מכירות, אני בתור צלם לברית בדרום מעדיף לעשות הכל שכל לקוח שלי יהיה מרוצה בלי ספקות בכלל.
אני מתחייב לשירות איכותי, להיות אדיב כלפי האורחים וכמובן כלפי בעלי האירוע, לתת את כל כוחי ומרצי בכל אירוע, וכמובן להפעיל את הכישורים שיש לי בכדי שכל תמונה שמצולמת תהיה ברמה הגבוה והטובה ביותר.

צלם לברית בדרום -שאלות ותשובות

שזה מגיע לבחרית צלם לברית בדרום עולות לא מעט שאלות, החלטנו לאסוף את השאלות ולהביא לכם תשובה מלאה לכל שאלה.

כמה עולה צלם לברית בדרום ?

המחיר של חבילות צילום ברית נע החל מ 290 ש"ח לחבילת צילום בסיסית ומגיע עד 1500 ש"ח לחבילה הכוללת בתוכה צילום מלא כולל וידאו ואלבומים.

האם צלם מגנטים יכול להיות צלם לברית בדרום ?

בהחלט כן, אין שום בעיה שצלם מגנטים יהיה גם הצלם של האירוע, היום יש המון צלמים מאוד מוכשרים שמציעים גם שירות של הפקת מגנטים.
אם בחרתם בצלם מגנטים שיהיה גם הצלם של האירוע חשוב מאוד לוודא מול מי אתם עובדים וגם לציין שאתם רוצים שהוא יהיה הצלם של האירוע.

כמה זמן לפני האירוע צריך לסגור ?

אנו ידועים שיש לכם רק שמונה ימים לארגן את האירוע, בדרך כלל נהוג כמה ימים לפני כבר לסגור, אבל אם אנחנו פנויים גם מהיום להיום או מהיום למחר נשמח לתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מי מגיע לאירוע ?

בשונה מהרבה חברות שמציעות לכם המון צלמים, לכל אירוע אני מגיע באופן אישי, הבעלים של החברה ביחד עם עוזרים בהתאם לדרישות באירוע.
שאתם בוחרים בי אתם יכולים להיות בטוחים שאין קבלני משנה בדרך, אין מישהו אחר שעושה את העבודה אלא אתם מקבלים את הצלם שכל התמונות שלו מופיעות באתר.

איזה חבילות צילום ברית יש לכם ?

אצלנו תוכלו למצוא מגוון של כל חבילות הצילום הקיימות, החל מצילומי סטילס, צילום מגנטים, וידאו צילום DSLR מצלמות רחף (מנוף) לרבות הפקת אלבומי תמונות.