12 בינואר 2017

מזמינים מגנטים לחתונה

אחד הימים המרגשים ביותר של כל זוג הוא כמובן החתונה, האירוע המרגש ביותר, האירוע שאנחנו מחכים לו שנים, מחכים לאביר על הסוס הלבן שייקח את האישה ויצעיד אותה אל עבר החופה הלבנה והמרשימה. אין ספק שאירוע חתונה הוא אולי האירוע המרגש וגם הגרנדיוזי ביותר שניתן להפיק במסגרת אירועי שמחות. ההכנות לאירוע כזה הן רבות הכוללות סידור כלה, קייטרינג, שתייה, בגדים ועוד נתונים רבים שיש להתחשב בהם ולהשקיע אף לא מעט כסף.

אך אחריות גדולה היא דווקא אצל צלם האירועים, אותו אדם שאמור להנציח את כל הרגע המשמח שלכם, להנציח את כל האושר שלכם על גבי תמונות מרשימות ובסרט וידאו מרגש.

מגנטים לחתונה – המזכרת המרגשת

הצלם כאמור הוא בעל אחריות גדולה באירוע החתונה, אך בנוסף לצילום הסטילס והוידאו, כדאי מאוד לשכור גם צלם מגנטים לחתונה, צלם שכל תפקידו ויהבו יהיה לצלם את האורחים, את החתן והכלה ואת המשפחות שלהם, ולהדפיס את התמונות במהירות על מגנטים.

אם אתם שואלים את עצמכם מדוע בכלל כדאי לרכוש צלם עבור מגנטים לחתונה, ומדוע בכלל מומלץ להזמין כמות גדולה של מגנטים, התשובה היא פשוטה מאוד:
מגנטים לחתונה הופכים את החתונה שלכם להרבה יותר מסקרנת ומעניינת ויותר מכך, יהפכו את החתונה שלכם להרבה יותר מרשימה ומיוחדת, כאשר גולת הכותרת היא הזיכרון שיישאר לאורחים מהחתונה שלכם.

מזכרת כה מרגשת זה משהו שלא יסולא בפז, זאת יכולה להיות אחת ההחלטות המרגשות והטובות שלכם במהלך ההכנות לחתונה.

מה תגידו כאשר תיכנסו אל הבית בעוד 5 שנים ועדיין תראו תמונות שלכם במגנטים על המקרר, או שתראו את אותם מגנטים לחתונה תלויים להם על מקרר של חבר טוב שלכם, דבוקים ללוח המגנטים של הדודה הרחוקה וכדומה.
האושר יצוף בכם ותמיד תיזכרו שההחלטה להזמין מגנטים לחתונה הייתה החלטה נכונה מאוד.

מגנטים לחתונה הם מוצר שלא מצריך השקעה גדולה או פתיחת חסכון נוסף לעלות החתונה, פעמים רבות הצלם יכול לתת לכם את זה בתוך חבילת הצילום ואף בעלי אולמות רבים מציעים זאת כצ'ופר לכלה ולחתן שסוגרים את יום האירוע אצלו.